İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garantiden :)

V

vipsigorta.com

Misafir
evet ama bu sadece garanti uye isyerleri icin gecerli

benim bildigim kadari ile ,bu sistem sadece garanti uye isyerleri ve program ortaklari icin gecerli.
yani her isteyen siteye banner yerlestirip para kazanamiyor.
web sitesi sahibinin garanti uye isyeri yada program ortagi olmasi yani garantiden pos makinasi olmasi gerekiyor.
yanlisim var ise duzeltin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten kazancınız karşılığında fatura kesmeniz lazım. vipsigortanın dediği doğru olabilir.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vipsigorta.com' Alıntı:
benim bildigim kadari ile ,bu sistem sadece garanti uye isyerleri ve program ortaklari icin gecerli.
yani her isteyen siteye banner yerlestirip para kazanamiyor.
web sitesi sahibinin garanti uye isyeri yada program ortagi olmasi yani garantiden pos makinasi olmasi gerekiyor.
yanlisim var ise duzeltin.

Bende sana katılıyorum

şöyle bir link vermişler kullanın diye

https://form.garanti.com.tr/form/bonusbasvuru?hiddenSOURCE=[referans kodu]

ama basvuru yapacak yer yok.. Su Ortak işyerleri için olabilir...

Bu Sistemi kullanacaktım Ama basvuru Yapacak yeri bulamadım..

M

murme

Misafir
ben üyeyim işyeri olarak arkadaşlar işyerinde pos makinası olmiyan üye olamio kazanci cok ii degil ayrica fatura kesip gönderiosunuz onların merkezine paranın hesaba geçmesi uzun sürüo ben ilk ay 7tane başvuru yaptirttim 3ü onaylandi 15milyon ödediler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5