İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garantihost.com.tr Hakkında.

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar...

garantihost.com.tr firmasindan bir bayilik hizmeti almak istiyorum. sizce onerileriniz nedir. saglammidir firma yada aramizda bu firma ile calisan arkadaslarimiz varmi. gorus oneri bildirirseniz sevinirim.bu arada bende biraz arastirma yapacagim.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman diyim.. arkadaşlar ucuz etin yahnisi ekşi olur derler. aman aman aman sakın haaa.. yaptık bir eşşeklik 3 tane domain aldık ordan ne hostlar var ne domainler yenilendi. adamların kendi sitesi açılmıyor size nasıl hizmet vericekler

tavsiye isterseniz
websahibini tavsiye etmem
niobeweb tavsiyemdir

yabancı firmalarda ise yahoo hosting ve startlogic ,)

bu firmalarla çalışırsanız pişman olmasınız.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu firmadan alınan domainler ne olacak? bizim 4 tane sitemiz vardı denemek için almıştık şuanda adamlara ulaşılamıyor 2 domain düştü 2 si de düşecek bu gidişle. onlinenic ile görüştüm garantihostla iletişim kurmam gerektiğini söylüyorlar. ama nasıl ? ne telefonları ne mailleri cevap veriyor. akşamları nasıl rahat uyuyor bu "Ersin Güven" bey ben çok merak ediyorum

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla alakasız mesjaları sildim. ayrıca özel mesaj atmaya üseniyorum buradan yazayım nasıl olsa okuyacaksınız. nudembilisim ve hostbank24; her hosting konusuna mesaj atma gibi bir zorunluluğunuz yok. konu baslığında ne soruluyorsa ona cevap vermeniz yeterli, firma reklamınızı üstteki "text reklam" bölümünden yapabilirsiniz.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu amacından çıkmış gerçi ama ben gene konuyu toparlamaya çalışayım belki birilerinin işine yarar.

garantihost onlinenic ile çalışıyor. şimdi onlinenicten bir reseller aldım ve kendilerine mail attım. dedim ki;
"domainlerimin şuanda kayıtlı olduğu reseller sahibine ulaşamıyoruz. fakat admin bilgileri bana ait. domaini kendi hesabıma trasnfer etmek istiyorum. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz bu konuda"
gelen cvp ise şöyle;
"talebiniz ilgili firmaya mail yoluyla ulaştırılmıştır. attığımız maile firma tarafından 24 saat içinde cvp gelmemsi durumunda bize ulaşın size yardımcı olacağız"
onlinenic reselleri olmayanlar onlinenic reselleri olan hosting firmalarından transfer için yardım isteyebilirler.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce Sinan Günay ortadan kaybolduğunda da birkaç müşterisi bizimle bu konuda görüşmüştü.O da domainleri OnlineNic üzerinden kaydediyordu ve biz de OnlineNic bayisiydik.

Bu konuyu OnlineNic ile görüştük.Yapılması gerekenler şöyle.

Domainin whois bilgilerinde geçen Administrative Contact bilgilerinde bulunan mail adresinden [email protected] adresine durumu izah eden bir mail gönderiyorsunuz.Yalnız bunu yapmadan önce size tavsiyem başka bir OnlineNic bayisi bulun ve onun bayi numarasını vererek domainin oraya aktarılmasını talep edin.

Daha sonra OnlineNic size "Durumu bayimize bildirdik şu kadar süre içerisinde cevap gelmezse transfer edeceğiz." diye cevap gönderiyor.

O süre dolduğunda tekrar aynı adrese,süre doldu ama bizimle ilgilenen olmadı lütfen transferi gerçekleştirin diye bir mail gönderin.Daha sonra OnlineNic yeni bayi ile iletişime geçip transferi onaylayıp onaylamadığını soruyor.Transfer edilecek bayi transferi onaylarsa domain o bayinin hesabına geçiyor ve süresi 1 yıl uzatılıyor.

Eğer herhangi bir yerde zorluk çeken olursa yardımcı olabilirim.Geçmiş olsun ve kolay gelsin..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bahsi geeçn firma DNS problemlerini çözmüş. Zaten adres fax bilgileri de varmış sitelerinde

İletişim

Adres: Garanti Bilişim Teknoloji İl. & İnt. Hiz.
Karakaş Mahallesi Karakaş Bey Sokak
Ayhan İş Hanı A Blok No 23

Kırklareli / Türkiye
Fax: 0 288 214 50 45

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5