İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garip bir problem full indexleyip sildi

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba anlamadıgım bır sorun yasadım google searchte gercek verıler ıle anlatayım bunu profesyoneller bır baksın sitemi ellerımle ekledım daha sonra google da ekledı http://www.google.com/search?q=worldwidepages.net 15 gune yakın bır sure sonra baktımkı indexleri silmis silmiş dedigim (Aradiginiza en yakin sonuclar icin bazi verileri iptal etmek zorunda kaldik.Ornegin 1 hali hazirda gosterilmektedir.
Eger isterseniz aramanizi yeniden yapabilirsiniz ve bu sefer iptal edilmis sonuclarda goruntulenmis olacakdir .) burda butun linkler http://www.google.com/search?q=%22worldwidepages.net%22&hl=tr&lr=&filter=0 yapmıs ben sitemi sandbox a dusurecek hıcbır gırısımde bulnumadım hıcbır yere kaydetmedim bunun sebebinide cozemedım bence bu boyle gıdecek ama nedenını tam olarak cozemıyorum bunun tam bır acıklaması varmı acaba ben cozemedım. saygılar

U

umurcan

Misafir
bu google ın bi huyudur ilk önce indexler sonra siler sonra indexler :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamda benım obur sıtemdede bunu yaptı bıdaha ındexlemedı bı tane sıtemdede soyle yapıyor gunduz sıte var gece kalkıyor google da gunduz yıne gelıo cıddı bak busaka deıl cok ılgınc seyler yasıoyrum

U

umurcan

Misafir
mk++' Alıntı:
tamamda benım obur sıtemdede bunu yaptı bıdaha ındexlemedı bı tane sıtemdede soyle yapıyor gunduz sıte var gece kalkıyor google da gunduz yıne gelıo cıddı bak busaka deıl cok ılgınc seyler yasıoyrum
senin yaşadıkların hçbir ilginçlik yok bu olayı burdaki birçok kişi yaşıyo yapıcak bişey yok :(

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi ton sebep olabilir.

ama google da bazen mantıksal düşünmek işe yaramayabilir.. İnsan yapımı sonuçta :)

Bazen gözünün üstünde kaşın var diye silip geçiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5