İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garip, Kendi sitemi göremiyorum

K

Kutahya

Misafir
ismi lazım değil bi domain aldım.
freewebdot.com da host edeyim dedim.
birkaç gün çok güzel çalıştı.
şu anda ne freewebdot.com a girebiliyorum ne de kendi siteme.
ama anonymouse.org ile sitemi de görebiliyorum, freewebdotu da.
sorun ne olabilir, nasıl aşabilirim. en azından yüklediğim dosyaları geri alabilmem için mutlaka siteme girmem lazım..

M

maxxlist

Misafir
allah allah neden giremiyorsun ki acaba?

bende freewebdot kullanıyorum ve simdi denedim siteme giriyor FTP ye giriyor freewebdot in sitesine giriyor.. heryere giriyor.. sendeki sorun ney acaba..

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telekom dan bence benimde anonim girdiğim ama normal giremediğim yerler var.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela ben de iyinete girebilmek için proxy kullanıyorum.Yoksa sayfa görüntülenemiyor yazıyor,senin sorununa benziyor.

K

Kutahya

Misafir
öncelikle herkese teşekkürler...
babapanter, proxy olarak ne kullanıyorsun, biraz açıklar mısın?
ben de telekomdan kaynaklanıyordur veya en azında ip blok falan konmuştur diye hideip programını kullandım ama bi işe yaramadı...

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kutahya' Alıntı:
öncelikle herkese teşekkürler...
babapanter, proxy olarak ne kullanıyorsun, biraz açıklar mısın?
ben de telekomdan kaynaklanıyordur veya en azında ip blok falan konmuştur diye hideip programını kullandım ama bi işe yaramadı...
Benim kullandığım program da "hide ip platinum", http://www.v7soft.net adresinden indirdim.Tr ye yasak koyan sitelere girebiliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5