İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gazete Sitesi olanlara

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gazete site sahiplerine iletişim olanlardan tek tek mail attım, olmayanlarada Whois çektim ulaşmaya çalıştım bazı siteler ekledi bazılarından cevap gelmedi.

malum genelde gazeteler.com tarzı site yapıyor ama eklenen siteler hep benzer siteler.
yeni emek harcanan sitelerimizi ekletmek çok zor oluyor. hatta bazıları karşılıklı link istiyorlar. sanki ekledikleri tüm sitelerden link aldılar.
gazete sitesi olan arkadaşlar www.netistanbul.com (istanbul) şeklinde eklerse çok memnun olurum. Günde 150-200 haber ekliyoruz. ekleyen arkadaşlar hangi siteye eklediklerini de yazarlarsa çok memnun olurum.

Ayrıca sitelerine gorsel güncel haber eklemek isteyen olursa.

<noiframe><iframe src="http://www.netistanbul.com/arsiv/haber" frameborder="0" width="400" height="500"></iframe></noiframe>

genişlik yukseklik sitenize gore ayarlayabilirsiniz. ornek site : www.internethaberi.net de gorebilirsiniz.
iyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5