İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gazete.us tekrar satışta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

MiNiKCaDi

Misafir
tarhana corbası sobanın ustune koy kızdır kızdır acıkdıkca iç :)
ya hemen al fiyatı koy hemen al fiyatını bilelim son 24 saat dedinmi bitmez bu artırma:)

F

Franco

Misafir
Ya arkadaşlar niye bitmesin arttırma 100 milyara kadarmı gitcek? Yani herkes 48 saat 24 saat koyuyo ne var bunda anlamadım yani suçlu duruma düşürdünüz beni

felek28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kardeş yarından itibaren cumaya kadar burda yokum yanlış anlama. Domain bende kalırsa cuma günü tranferi ve ödemeyi gerçekleştiririz.

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(konu dışı)

Çekişme süper arkadaşlar :p ben almıyacam ama kimde kalacak gerçekten merak ediyorum. Alana şimdiden hayırlı olsun ;)

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne değerli Domainmiş bu yaa, Ressam bende en az senin kadar merak ediyorum:)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
165
onceki olayda ben 150 ile hemen al fiyatı vermiştim gerçi, şimdi de şüphelerim var bu satış konusunda

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu satış bitmez bu şekilde vermişken her almak isteyen burda 2 ytl fazlasını zaten verir bunu düzenlemek gerekiyor.

satmak istedigin fiyatı bilmemiz gerekiyor?

166 olarak teklifimi güncelliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi