İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gazzin 'den reseller aldım Ama şimdi sorularım var?

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Gazzin 'den reseller aldım ama sorularım var forumda aradım bu konuda bilgiler yok.

1. Kredi kartıyla aldım, bu 6.95$ her ay otomatik olarak mı kredi kartımdan çekilecek.
2. bu olayı yıllık ödeme olarak yapamıyo muyuz?
3. Diyelim hesabımı silmek istiyorum, öyle bişey bulamadım, herhalde mail atarak "delete my account" deyince siliyolar mı?
4. DNS adreslerini değiştiremiyor muyuz, illa ns2.unixbsd.info mu olması gerekiyo. ns1.siteadresi.com yapabiliyo muyuz?

İngilizcem pek iyi olmadığı için bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1- İstersen otomatik istersen manuel olarak yapılıyor panelden.
2-Olayı yıllık yapmak istersen mail atman yeterli ama tavsiye etmem.
3-Hesabımı silmek istiyorum derken reseller hesabın ise cancel my account diye ticket göndermen yeterli.
4-Ns tanımlamasını Whm de yada mail atarak yapabilirsin.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ns tanımlaması tam olarak nasıl yapılıyo?

Ip adresi olayı var! Oraya bize verilen ip 'yi mi yazacaz

A

Ata

Misafir
arkadaşım bunların telefonu yokmu arayıp sora bilirsin eyer böyle bişey varsa iptal ettirirsin

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim gazzin de resellerzoom gibi calişiyor ödeme gününe yakin mail atarlar resellerzoom mail atiyor ..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
DijitalSanat' Alıntı:
Selam,

Gazzin 'den reseller aldım ama sorularım var forumda aradım bu konuda bilgiler yok.

1. Kredi kartıyla aldım, bu 6.95$ her ay otomatik olarak mı kredi kartımdan çekilecek.
2. bu olayı yıllık ödeme olarak yapamıyo muyuz?
3. Diyelim hesabımı silmek istiyorum, öyle bişey bulamadım, herhalde mail atarak "delete my account" deyince siliyolar mı?
4. DNS adreslerini değiştiremiyor muyuz, illa ns2.unixbsd.info mu olması gerekiyo. ns1.siteadresi.com yapabiliyo muyuz?

İngilizcem pek iyi olmadığı için bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
1- ister hesabına kredi kartı eklersin istersende aysonu ödeme bildirimi gelince ödemeni yaparsın
2- verilmiş cevabı...
3- istediğin an gazzine haber verdiğin zaman hesabını kapatabilirsin
4- plan 1 dışında bütün paketlerde ns yaratman mümkün. bunun için sana verdikleri ns iplerini kullanarak kendi domain panelinden yeni ns yaratacaksın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5