İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gazzin Kredi Kartı Ödemesi Güvenlimi...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yanlış yeremi açtıysam kusura bakmayın ...

Size sormak istediğim şu biliyorsunuz yapıkredi son günlerde ve bugün felç durumda ve benim gazzin e reseller parası ödemem lazım şimdiye kadar hep yapıkredi sanal kredi kartım ile ödeme yapmakta idin her ay ama şimdi sanal kartıma para aktarımı yapamıyorum sistemler felç durumda yapıkredinin ve dün reseller ödememin son günü idi

Şimdi asıl kredi kartımıda girmeye çekiniyorum limit yüksek sonra çalınma falan durumu olmasın diye gazzin nasıl bir yer bu konuda asıl kartım ile ödemeyi yapsam sorun olma olasılığı varmıdır güvenlik adına konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba adamlar ödeme yapmazsam pazartesiye kadar beklemeyip kapatacaklar hesabı arada kaldım bende...

Teşekkürler

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben daha önce oradan reseller almıştım. Reselleri kapatmama rağmen kartımdan 2 ay daha para kesildi.
Çareyi kartı iptal etirmekte buldum.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba pazartesiye kadar beklerlermi cuma günü son ödeme günü idi tamamen kapatılırmı hesabım acaba pazartesi ödemeyi yapacağım ama bu konuda bilgisi olan varmı peki

Teşekkürler

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ödeme departmanına mail atarak durumu izah edin.Daha önce yabancı firmalarla çalışırken bu tür gecikmeler meydana gelmişti.Ödeme departmanını bilgilendirdiğiniz sürece bir sorun olmuyor.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki rica etsem bana kısaca yazabilirmisiniz bu durumu ingilizcem çok kötü kendim anlatamam durumu pazartesi yada salı günü paraları ödenecek kesin...

Arkadaşlar ilk mesajımda yaşadığım sorunu yazdım lütfen ingilizcesi olan bir arkadaş ödemenin pazartesi yada salı günü yapılacağını konu ile alakalı olarak yazabilirmi acilen göndereyim tekrar teşekkürler...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çeviri işine gerek kalmadı başka yerden yardım buldum diğer cevaplar için teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5