İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gazzin(linux) kullanan var mı? memnun mu?

umitvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazzin.com dan "shared reseller plans 3 / 15.95$mo" linux paketini almayı düşünüyorum. gazzin(linux) kullanan memnun olup olmadığınızı belirtirmisiniz. + ve - yönlerini de anlatırsanız sevinirim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
umitvar' Alıntı:
gazzin.com dan "shared reseller plans 3 / 15.95$mo" linux paketini almayı düşünüyorum. gazzin(linux) kullanan memnun olup olmadığınızı belirtirmisiniz. + ve - yönlerini de anlatırsanız sevinirim.
3 aydır kullanıyorum.
eksileri artılarını götürüyor.
yardım servisleri hızlı, her konuda yardımcı oluyorlar +
ana hesabın trafiği ve alanı yüksek ve paket dışı +
sitelere arada bir tr den girerken sorun çıkıyor -

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DNS Zone Edit bölümüne girince abartısız 5 dk bekliyorsunuz. Ayrıca ara sıra erişim sorunları yaşanıyor.

M

Massacre

Misafir
tanıdığım gazzin kullanıcılarının bir çoğu memnun değil.

D

duyurbeni.com

Misafir
network değiştirdiler 3 haftadır tıkır tıkır işliyor linux sunucular. uptime yüzde 100 şu an tavsiye ederim...

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana kesinlikle gazzin i tavsiye etmem. Bende ucuz diye zamanında ordan aldım lakin kafayı yedirttiler bana. Sitelere sık sık index atılıyor güvenlik 0 permissionlar çok kötü. Hızlı cevap veriyorlar ama sonuç yok. Bence Türk hosting siteleri onlardan kat kat iyiler. Orda bulduğum en büyük güvenlik açığını size söyleyim kararı sizler verin. Ftp programından kendi sitenize giriş yaptığınızda örneğin adres sitem.com şeklinde görünüyor. siz oraya o serverda bulunan başka sitenin adresini girip enter e bastığınızda o sitenin dosyalarını direk görebiliyorsunuz. Bilmem anlatabildimmi. Boş yere adamları zengin etmeyin. Kafayı yersiniz valla...:)

Not: Windows için

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak

Website Write Permissions db ye yazma aktif olmasına rağmen hata veriyor.
Sorduğumda bana senior admin is working on windows server böyle bişey (yanlış yazmış olabilirim.) yazıyorlar. Bunlar sadece birkaçı. Özellikle windows reseller hosting alacak arkadaşlara sesleniyorum. Kesinlikle ama kesinlikle oradan almasınlar.

umitvar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar... mesajlarınız için hepinize teşekkürler. yalnız hala windows server larla ilgili mesajlar geliyor. ben özellikle linux server kullananların görüşlerini öğrenmek istedim. çünkü forumdaki diğer mesajlara baktığımda, gazzin in linux server alanında iyi olduğu, windows a ise yeni geçtiğinden bu tarz problemlerin olabileceği belirtiliyor. bilmiyorum ne kadar doğru bir tesbit. yalnız ben yinede firmanın genel hizmetinin nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum. bu doğrultuda mesajlar gelirse çok sevinirim. hepinize tekrar teşekkür ederim

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
alacak arkadaşlar, toptan ödemesinler bari nasıl olsa max 15 dayanabilirsiniz :D

Mp3klip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazzinden uzak durmalısın arkadaşım ben aldım pişman oldum bari sen pişman olma.Allah razı olsun.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir daha söylüyorum bir daha söylemem. Ben ordan aldım pişman oldum. Sende pişman olmak istiyorsan sen bilirsin. Ha linux sormuşsun. Ben orda sitelerini barındıran birarkadaşım tavsiyesi üzerine almıştım. 120 kadar site barındırıyordu. Oda çok problem yaşadığından serveri değiştirdi. Artık sen bilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5