İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geç Kalınmış 1000. mesaj topici

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1000. mesajı istemeden geçtim kusura bakmayın.

yaklaşık 2 senedir iyinet forumları ile iç içe yaşayan ben sizlere çok sık girmemenizi tavsiye ediyorum. zira bağımlılık gibi bir sorunu var..

şu anda 1000. pm mesajı atıyorum ama tahminimce bu 5000. filan olmalıydı :p o kadar gir çık yaşadımki ben bile unuttum nicklerimi.

Yeterli bir yazı dimi ?

Hepinize Kucak Dolusu Sevgiler...

( + olarak artık istanbulda yaşamıyorum. Eskişehir e Tamamı ile yerleştim. Eskişehir buluşmaları bundan sonra forumun gözdesi olcak ;) )

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hayırlı uğurlu olsun allah banada nasip eden inşallah şu 1000 mesaj ı gormeyi bu arada eskişehir e baya yakınım inegoldeyim aramızda iki saat var :)

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1000. mesajı istemeden geçtim kusura bakmayın.

yaklaşık 2 senedir iyinet forumları ile iç içe yaşayan ben sizlere çok sık girmemenizi tavsiye ediyorum. zira bağımlılık gibi bir sorunu var..

şu anda 1000. pm mesajı atıyorum ama tahminimce bu 5000. filan olmalıydı :p o kadar gir çık yaşadımki ben bile unuttum nicklerimi.

Yeterli bir yazı dimi ?

Hepinize Kucak Dolusu Sevgiler...

( + olarak artık istanbulda yaşamıyorum. Eskişehir e Tamamı ile yerleştim. Eskişehir buluşmaları bundan sonra forumun gözdesi olcak ;) )

Hayırlı olsun nice yıllara :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dayanamaz o.. Kadıköydeki simit sarayındaki kızları unutamaz.Ben bi gidip geleyim ona anlatıyım 10 saate istanbulda eminim :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler arkadaşlar beni sizler yarattınız. :p

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun 1000. mesajın.Seni msne ekledim şu mp3 scriptini satıyormuşsun galiba onla ilgili. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi