İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gece Kaçta yatıyorsunuz?

Loft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 gibi yatıp öğlen 13:00 gibi kalkıyorum. Kendimi 45 yaşlarında hissediyorum:(

saho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben son 10 aydır yatağa kendi isteğimle girmiyorum azıcık uzanıyım diyip sızıp kalıyorum yada koltukta uzanırken sızıp kalıyorum :D
bazen 12 bazen sabah 6 da oluyor ama sızıyorum eninde sonunda genelide öyleymiş sevindim birazcık ya :p

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer çalışıyorsanız sosyal hayata ayak uydurabilirisiniz,ama freelance olarak çalışıyorsanız işiniz zor pc'den kalkmak için irade lazım irade..

geçen yaz ne yapardım biliyor musunuz?

sabah yatağımdan kalktığımda ilk işim karşımda duran bilgisayarın power tuşuna basardım ve pc açılırkende yüzümü yıkardım, yani zamandan kazanırdım:D

allah herkese kolaylık versin.

Ben şuan öyleyim , yataktan kalkar kalkmaz pc'yi açıyorum.

2 ile 5:30 arası ancak uykuya sıra geliyor..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün erken yattım bugün gene geç yattım 4:00 te yok bunun çaresi galiba.. kafada kalmıyorki böyle insanda sersem gibi oluyorsun.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şuan öyleyim , yataktan kalkar kalkmaz pc'yi açıyorum.

2 ile 5:30 arası ancak uykuya sıra geliyor..

valla bende aynı yataktan kalkar kalmaz power tuşuna basıyorum. hemen koşarak kalkış işlemlerimi tamamlıyorum gelince pc açılmış oluyor zaten :) ve yarış start alıyor...

mstgngr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dengesiz uyku biçiminden kurtulmanın bir yolu yok mu acaba?

06:34 :(:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5