İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben o filmi izleyemedim valla tırstım :D gece gece cıkardım cd yi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ploop geceleri napıyorsun ? :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
plooooop gece gece askerlik anılarını anlat bea :(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askeriyedeki görevim yavru köpek sosyalizasyonuydu. Yani yavru köpek gezdirdim :) Helikoptere bindim harika bir sey, uçakla alakası yok; çok çok fazla haz veriyor her anı hissediyorsunuz. Eğer sizin de binme fırsatınız olursa gidin komutanınıza yalvarın binin :p

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Askerde havacıydım, maket uçaklar dışında uçaklara en yakın olduğum zaman Gaziemir'de eğitimdeyken A.menderes Havaalanından iniş kalkış yapan uçaklardı.
Pek çok komutan da eminim havacı olmasına rağmen benden fazla bir ilişki içinde olmamıştır uçaklarla. Gidip generallere de yalvaramazdım :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Askeriyedeki görevim yavru köpek sosyalizasyonuydu. Yani yavru köpek gezdirdim :) Helikoptere bindim harika bir sey, uçakla alakası yok; çok çok fazla haz veriyor her anı hissediyorsunuz. Eğer sizin de binme fırsatınız olursa gidin komutanınıza yalvarın binin :p

ASKER YALVARMAZ ! :p

şimdi senin askerlik bitti mi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5