İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben havacı bile değildim, ama köpeklerin helikoptere alısmaları için yapılan çalısmalar dolayısıyla en az ayda 1 helikopterle içli dıslı oldum :) Evet benim askerlik bitti çok sükür, kazasız belasız :) Gidecek arkadaslara tek tavsiyem var, cep telefonu götürerek kendinize stres yaratmayın. Kafanız rahat olur en azından. Zaten her yerde ankesörlü telefon var, size ulasmak isteyen bu telefonlar aracılığıyla ulasabilir; siz de sevdiklerinize istediğiniz zaman ulasırsınız.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
75 kilo gittim askere, 63 kilo geldim. Basketbol, futbol ve masa tenisi oynayarak çok sağlıklı kilo verdim. Kosu yarıslarına katıldım :) Çok komikti of of.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ploop askerde dayak varmı :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askerde dayak yok, ama ben komutan olsam askerde dayak olurdu, AB Türkiye'nin üstüne gelirdi. Komutanlar inanılmaz sabırlılar..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saka maka, aklınıza takılan ne soru varsa sorabilirsiniz. Bu arada Allah uzun dönem olarak gidecek insanlara sabır versin, kısa dönem ve uzun dönem arasında inanılmaz bir fark var. Ama sunu bilin, uzun dönem askerler yaptıklarıyla bu ayrımı çok hakediyorlar. Tabi içlerinde pırıl pırıl insanlar da var ama yüzdeye vuracak olursak uzun dönem askerler çok problem çıkartıyorlar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ben havacı bile değildim, ama köpeklerin helikoptere alısmaları için yapılan çalısmalar dolayısıyla en az ayda 1 helikopterle içli dıslı oldum :) Evet benim askerlik bitti çok sükür, kazasız belasız Gidecek arkadaslara tek tavsiyem var, cep telefonu götürerek kendinize stres yaratmayın. Kafanız rahat olur en azından. Zaten her yerde ankesörlü telefon var, size ulasmak isteyen bu telefonlar aracılığıyla ulasabilir; siz de sevdiklerinize istediğiniz zaman ulasırsınız.

sen o helikopteri bile bıktırmışsındır :D helikopter helikopter olduğuna binpişman olmuştur :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gözlerim çalışmaktan patladı bırakıp askere gidicem valla düşünmüyor değilim :)

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ArkadasLar uykum geLdi .. Ama bu Foruma takıLmayı seviyorum ya .. :) VazgeçiLmezim Artık .. :) iLk açtığım 5 Siteden birisi Forum.iyinet ..:)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Her gece olduğu gibi gene uykum geldi değişik birşey yok :)

n5636142465549213239ho5.jpg

@W3bmast3R: iyinette forumunun ilk kuralı düzgün türkçe kullanmaktır. Bu şekilde türkçeyi katletmeyi bırakmanı tavsiye ederim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Benimde bu aralar 2-4 arası film izlemek hobim oldu:D

iyi taktiklerden biridir, birgün uyumasam uyku düzenim yerne gelirde dayanmak lazım:D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyusam mı yahu hiç de uykum yok. yarın otobüs yolculuğu yapmak lazım zaten :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5