İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben muhabbet ediyorum zaten

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
iyi, derslerine çalış bu sene kalma güzelce geç

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
millet iyinetin satışını okuyor sadece :D sanki oraya yazı yazan var. 23:30 dan sonra bakarız.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu saatlerde çok söylenen bir laftır :D

"Yatında Zıbarın..."

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
geceyi html dökülmesi gereken 2 tane tasarım var onlarla uğraşarak geçiricem. Hiç sevemedim şu html işini böğg. Bu arada bi site açıp arada eğlence olsun diye uğraşayım diyorum ne yapsam yaw. Wordpress kurup yaparım sanırım her ne yapacaksam :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
geceyi html dökülmesi gereken 2 tane tasarım var onlarla uğraşarak geçiricem. Hiç sevemedim şu html işini böğg. Bu arada bi site açıp arada eğlence olsun diye uğraşayım diyorum ne yapsam yaw. Wordpress kurup yaparım sanırım her ne yapacaksam :D

Valla bende şuan bir tasarımı css'ye çeviriyorum. PS ile uğraşması zevkli oluyorda geçirmesi pek güzel olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi