İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bana soracak olursan vereceğim ilk cevap wp vs.. gibi hazır scriptler kullanma olur. Hiç sevmem hazır scriptleri kullanmayı. Galiba sende wp kullanmayı planlıyorsun. Yapılabilecekler belli onda zaten :D Seni yazarken eğlendirebilecek bir konu bul.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
cakirx bana gönder arada sırada bende :) yaparım.

Bende şimdi 30 bin film açıklaması oldu 10 bin yemek tarifi var 15 bin program güncel download linkleri ile ne sitesi açsam acaba portal filanmı :D.

yagmayok doğru diyorsun artık biri site açtırmak istediğinde wp ile açıyorum kendime yapıyorsam ben yazıyorum. :) Arkadaşla ucuza wp yapıp satmayı düşünüyoruz. 300 liradan satsak baya alan olur heral de. Wp kurmak 16 Dk. filan sürüyor veri tabanı seo tema vs. ayarları ile. Bir günde kaç tane açabiliriz diye test etmiştik.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bir günde en fazla kaç tane açabildiniz.

sayı olarak denemedik bir günde kaç tane açılır diye. Eğer domain kayıt edilmişse 16dk filan sürüyor. Domain kayıtı ile birlikte 20 ile 30 dk arası değişiyor.

Yani müşteriye gidip site lazım mı diyeceğiz :) evet lazım derse yanına oturup parayı aldıktan sonra 30 dk da hazırlayacağız siteyi. 1500 e yakın tema indirdim. Lise dende 2-3 stajer alıp içeriğini eklemesini temaların Türkçeleştirilmesini filan yaptıracaktık ama baya bir sermaye olması lazım ondan vaz geçtik diye biliriz.. Fatura kesince de %38 i gidiyor. 180 lira filan kalacak site başı.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
valla script yazdırıp projeyle ilgilenecek kadar zamanım yok yani her ihtimalde siteye ayıracağım zamanı tasarıma ayırınca daha karlı oluyorum :p Emin değilim ama büyük ihtimalle icon, hazır tema, brush vs. olan bi site açarımda çok bi potansiyeli yok o tarz sitelerin.

kendi sitemi bi WP ye giydirirken sıkılıp bıraktıp http://1renk.com/tasarim/ :D

Ozcan yaw o kadar DB ile site açsan nolur yaw tutar belki ama o tarz hitlerin getirisi ne kadar olacakki adtech te vs. 0.0001 kazanmaya uğraşdur :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyi para verirsen satayım sana csstema.com

güzel domainde dediğim gibi büyük çaplı bir işe girmeyi düşünüyorum. Hani düşünsem öyle birşey tema mema falan olmaz sanırım, biraz daha geniş kitleye hitap eden projeler olur. Ama beğendim domaini :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
elektriklerim yoktu :eek:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
beni mi çağırdın forza

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
grşrz özcan abi,2 haftalık tatil aldım iş yerinden bu pazartesi , kafamı dinliyorum rahatım.

ankara'da güzel bir kar yağıyor :) peep napıyorsun nasıl halin keyfin,sorunları halledebildin mi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kurtlar vadisinde kaldı aklım

T

trgy

Misafir
Herkese iyi geceler bir sorum olacak bilen varsa sölesin yoksa çıldıracam :D

Şimdi herkesin rep puanını sıfırlayacağım fakat sorun şu ki olmuyor sanırım mysql den sıfırlamam gerekiyor. Bilen var mı acep?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi