İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

T

trgy

Misafir
Uyumak yok çalışıyoruz hala. :) Gececilere bi süpriz yapayım mı :D

E

Ephitet

Misafir
benden bu gecelik bu kadar, bi' başka iyinet gecesinde daha buluşmak üzre hoşçakalın.

E

Erturk

Misafir
Sabah 6 da kalkıcam.

Ve oturmuş "Aşk ve Ceza" yı ızlıyorum.. Dun elektrik kesintisi vardı ızleyememiştim. Tavsiye ederim izlemenizi. Süper bir dizi.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Sabah 6 da kalkıcam.

Ve oturmuş "Aşk ve Ceza" yı ızlıyorum.. Dun elektrik kesintisi vardı ızleyememiştim. Tavsiye ederim izlemenizi. Süper bir dizi.

Bende geniş aileye başlıyacam şu işleri yoluna koyduğum zaman. Sanırım 2 yi bulur. Cevooooooooooooo karrrrrrrdeşim. Ulvi değilde bi tavatır :)

E

Erturk

Misafir
Geniş Aile ile Ask ve Ceza aynı gun aynı saat. Yarında onu ızlıyecem. Uyumam lazım bugun :)

Cuma namazını pazar kılan ulvi :D

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Konya ile gonya'yı ayrı memleket sanan ulvi.
Konya'ya gidipte etliekmek yiyemeyen ulvi :D

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sabah 6 da kalkıcam.

olm bi daha yanima gelme. la benim hanimdan beter ciktin, sendemi dizi izliyon. Allahim sana geliyorum yaaa:::^--))

T

trgy

Misafir
Bir dizinin senaryo yazarları komediden anlarsa ve tiplemelerden anlarsa o dizi tutar. bknz: Geniş Aile

İlk bölümünden beri izliyorum. :)

Ezel'i de izliyordum ama artık bıraktım çünkü iyice sapıttılar. Kim kimin nesi oluyor, kim kimin seviglisi, kimin çocuğu kimin babası. :S :)

E

Erturk

Misafir
olm bi daha yanima gelme. la benim hanimdan beter ciktin, sendemi dizi izliyon. Allahim sana geliyorum yaaa:::^--))

Aga yok yaw pc den vakit bulup tv izlemeye fırsat olmuyor. Bir ara artvine gitmiştim 1 haftalıgına. Orada ilk bolumunu ızledım. hosuma gitti simdide izliyorum her hafta :) hemde tv basında gerile gerile :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5