İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

T

trgy

Misafir
Derse gitcem sabah 8:30 da daha uyumadım direk giderim artık. Millet uyumuş mu ne ? :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:):) gece yazin arkadaslar bu topige, baslikda da yaziyor, gececiler topigi diye hehe

E

Erturk

Misafir
İyi aksamlar benim biricik geniş forumum. Size yumak yumak post getirdim :D

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Abdulhey yada hemşire olma ihtimali yüksek çünkü hem kazım hem de ebru çok şaşırdı :) Eh israilli ve iskender de gitti. Eskiden çok heyecanlı biterdi artık tadı tuzu da pek kalmadı.

E

Erturk

Misafir
Yok hemşire olacagını sanmam cunku onun ölümü epey gercekciydi. Ama abdülhey olabilir diye dusunuyorum. Aklımdan ilk gecen ise ihtiyarların basındaki adam. İkisininde şaşırmasını saglatan şey ikisininde cok ıyı tanıdıgı bırısı olması gerekıyor mantıken.... Elif diriliyormuş :D:D:D:D

T

trgy

Misafir
Koskoca 2 saatimi kaybettim. Balık tutmasını izledik tüm bölüm boyunca Polat'ın. 1-2 bölüm daha böyle giderse izlemiyeceğim diyeceğim ama yine dayanamıcam. :D

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu kurtlar vadisi mevzusuna trabzonda bir kac kisi kafa kesmisti yaa :) bana bakin fazla dalmayin bu diziye foruma birbirimize girmeyelim sonra heheh

blackjack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
xD yok sanırım forumda benden baska kız yok suanda beni de kacırcaksınız xD sonra da beyin göcü oluyo diyolar xD xD

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5