İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Arkadaşlar hemen bir soru sorayım bu saatte en aktif konu burası: p
Yapı kredi internet bankacılığından birisine havale çıkardım az önce fakat hiçbir zaman olmazdı nedense bekletiliyor diyor, karşı taraf geldiğini görüyormuş fakat bekletiliyor yazıyormuş neden olabilir ?

blackjack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam bilirsin bu işleri sistemde sorun olabilir bazen birkac dakika bekleyin derim.. hem sanırım yeni giris yapıp totalden bakarsanız anlarsınız islemin yapılıp yapılmadıgını..

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hocam bilirsin bu işleri sistemde sorun olabilir bazen birkac dakika bekleyin derim.. hem sanırım yeni giris yapıp totalden bakarsanız anlarsınız islemin yapılıp yapılmadıgını..

Açıkcası aklıma bankanın el koyması v.s geldi, fakat 30dk dır bu şekilde acaba saat 24.00 den sonra yapıldı diğer güne yeni geçildi sistemlerle alakalı olabilir mi diyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yapı kredi 12 den spnra hep yapar saat 6 gibide düşür hesaba olaan birşey yani:)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
noldu ya gececiler topigi oldu uykucular topigi bi kac resim ekleyelimde tebessumler gaza gelelim:D
342b1252.jpg

T

trgy

Misafir
Ben de buradayım :) günde 3-4 saat uyuyorum maksimum 2 haftadır sonumuz hayır olsun.

BannerTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizi yakalamışken sorayım.

Flash ile her zaman ufak tefek oyunlar yapmak istemişimdir. Flash öğrenmek için javascript xml falan baya iyi bilmek gerekiyor sanırım dimi. :)

Adobe Flash programını bilmen ve kodlama olarakta actionscript bilmen yeterli olacaktır.Xml de dışardan veri çekmek istediğin zaman yardımcı olur.Burda önemli olan actionscript tabii onu bildimi rahat rahat yapılır

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gececiler hadiiiiiiiiiiiii nerdesiniz ya alayı uyuyor galiba adres verin davulcu yollayacam :D

E

Ephitet

Misafir
Volkan konak, midye dolma, efes kış serisi.
Herkese iyi geceler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5