İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Herkese iyi geceler, bu aralar uyku düzeni bile kalmadı.

T

trgy

Misafir
Her gece olduğu gibi ben de buradayım ama bugün erkenciyim biraz. 1 buçukta benim ışıklar kapanır. :)

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bende burdayım :) dünden beridir offline olmadım. Sabaha kadar burdayım canım konu paylaşmak istiyor.

E

Ephitet

Misafir
yattım, içim geçmiş uyumuşum rüyamda hocamı gördüm, görür görmez uyandım hemen bilgisayarı açtım, projeyi flashdiske atmayı unutmuşum sabah hayatta hatırlamazdım, attım şimdi projeyi trgy ile bi ticaret yaptık 2dk da 250 lira kazıkladı beni :D şimdi rahat rahat yatıyorum.

İyi geceler iyinet.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yattım, içim geçmiş uyumuşum rüyamda hocamı gördüm, görür görmez uyandım hemen bilgisayarı açtım, projeyi flashdiske atmayı unutmuşum sabah hayatta hatırlamazdım, attım şimdi projeyi trgy ile bi ticaret yaptık 2dk da 250 lira kazıkladı beni :D şimdi rahat rahat yatıyorum.

İyi geceler iyinet.

250 liradan sonra mı rahat rahat uyuyosun :D :p

İyi geceler herkese.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8

İyi geceler iyinet.

bi 250 lira da bana ver madem, daha rahat uyursun :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben olmadan buralar boş kalıyor yarın biraz daha hareketlendirelim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5