İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçen 6 sene adına...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ustam bırakın ürün satmayı ya artık maymun gözünü açtı.ürün satmak biraz dertli iş
Buyrun cpa işini 2 yıldır üzerine titizlik ile duruyorum.ne kitab aldım ne bişey.çok azda olsa ödeme kanıtım:
Dalga mı geçiyorsunuz ?
0.40 dolar ödeme almışsınız.

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta o benim 5 dk'lık kazancım
sadece ödeme aldığıma dair bir kanıt koymak istediğim yazın biraz daha yönelicem cpa işine

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha yeni başladım sisteme pek ilgilenmiyorum sistemle özellikle yazın bu işe oldukça üzerinde duracağım

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ustam bırakın ürün satmayı ya artık maymun gözünü açtı.ürün satmak biraz dertli iş
Buyrun cpa işini 2 yıldır üzerine titizlik ile duruyorum.ne kitab aldım ne bişey.çok azda olsa ödeme kanıtım:

Şakasınız bence, cpa işini de yalayıp yutmuş insanlar var. Kendimi dahil ederek konuşmayı hiç sevmem. Sizin yazın eğilceğiniz konuda senelerdir bulunmaktayım.

Gel de şimdi bir şey yaz ki bu insanlar okusun :)

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Allah herkese hayırlı kazançlar versin sonuçt ansip işi ben de iki senedir çeşitli konularda para kazanmak için uğraşıyorum 4 defa adsensedan banlandım şimdi ne ettiysem fayda vermedi bir türlü kabul görmüyorum artık adamlar banqa kafayı taktı neyse bende clickbank üzerinden affiliate yapıyroum bir ing. site kurdum 60 70 $ bişeyler oluyor allah bereket versin

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para kazanma konusunda gerçekten kazanmak isteyenler için, blog yazarlığı,affiliate marketing ve cpa ile gerçekten güzel kazançlar sağlanabilir..

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet ne anlar cpa işinden bırak ya

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden anlamasınlar arkadaşım herkes yapabilir biraz araştırarak konu hakkında bilgi sahibi olup kendilerini geliştirdikten sonra

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5