İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

geçersiz tık sayılır mı ?

V

vєga

Misafir
mrb
adsense ile başvurduğum sitemde kodlar var
ve bir kanal daha açtım
eski sitemden yeni açtığım siteme (buradada kodlar var)
pop açıyorum burdaki reklamlarada tıklayan olursa geçersiz sayılırmı acaba?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
komiklik olsun diye söylemedim. 2 farklı sitede aynı zaman diliminde reklamın tıklanma olasılığını bilmiyorsan başlık açma.. ya da nazik ol.. öğren..

V

vєga

Misafir
sitede herhangi bir yere tıklanıldığı zaman pop açılıyor.. o yüzden yazdım zaten bunu

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pigeon' Alıntı:
komiklik olsun diye söylemedim. 2 farklı sitede aynı zaman diliminde reklamın tıklanma olasılığını bilmiyorsan başlık açma.. ya da nazik ol.. öğren..
ya karışık bi cümle oldu, yada uğraşmaktan kafam patladı, ama sonuçta tam olarak ne dediğini anlayamadım, biraz daha açarmısın olayı.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bir kişinin surf yaparken adsense reklamlarına tıklama ve bunun alternatif türevleri ile ilgili istatistikler yabancı bir webmaster forumunda var. o rakamları bulunca vereyim..
bu olay çook düşük bir ihtimal dolayısıyla hile olmayan bir yerde meraklanmaya gerek yok.. google mantığı budur..

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
POPUP ?
2 satir kod ile

Ziyaretciyi rahatsiz etmek zorla baska sitelere yönlendirmek belki 3 - 5 kurus fazla getirecek ama
hic adil ve dürüst olmayan, kisa sürede köseyi dönmek isteyenlerin basvurdugu bir yöntemdir.

PARDON dedik!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5