İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçici hesap durması

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Google adsense kurallarımızı ........ sayfanızda ihlal ettiğinizden dolayı hesabınızı geçici olarak durdurduk" tarzında 4 gün önce bir mail aldım.

Gerekli düzeltmeleri hemen yapıp mail gönderdim. Henüz ne bir cevap geldi ne de reklam yayınlarım başladı.

Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Reklam yayınlarım tekrar ne zaman başlar?

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
8. gün :(

Gönderdiğim emailin haddi hesabı yok. Ne atıldım ne de reklamlarım başladı. :(

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin gibi daha çok kuralları ihlal edenler vardır, onun için mailleri okumaları ve karar vermeleri vs. çok uzun zaman alabilir.

Siz gerekli düzenlemeleri yapın Adsense sizi takip edecek ve doğru işi yaptığınıza emin oldukların da hesabınızı aktif edeceklerdir.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
emaillere cevaplarda gecikmeler var ben 1 aya yakın beklemiştim son attığım emailde :)

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zbahadir' Alıntı:
Sizin gibi daha çok kuralları ihlal edenler vardır, onun için mailleri okumaları ve karar vermeleri vs. çok uzun zaman alabilir.

Siz gerekli düzenlemeleri yapın Adsense sizi takip edecek ve doğru işi yaptığınıza emin oldukların da hesabınızı aktif edeceklerdir.

Acaba kontrol otomatik mi yoksa manuel olarak mı yapılıyor?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bandirma' Alıntı:
Acaba kontrol otomatik mi yoksa manuel olarak mı yapılıyor?

Otomatik olduğunu sanmıyorum, otomatik olsaydı bir sürü hesap şimdi kapanmış olabilirdi. Sanırım her bölgeyi takip eden editörler vardır.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zbahadir' Alıntı:
Otomatik olduğunu sanmıyorum, otomatik olsaydı bir sürü hesap şimdi kapanmış olabilirdi. Sanırım her bölgeyi takip eden editörler vardır.

Forumdan özelde görüştüğüm bi 3. gün açıldığını söyledi. Ben bekleyeceğim herhalde. :(

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
birazda şans işi aslında o.Ama sen şanslısın.Seni dikkatsiz olarak nitelendirmişler ve hesabını durdurmuşlar geçici olarak.Hileci sınıfında görmeyip banlamamışlar.Tahminimce hesap kesimindeki genel kontroller esnasında açılacaktır hesabın.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beceriksiz_acemi' Alıntı:
birazda şans işi aslında o.Ama sen şanslısın.Seni dikkatsiz olarak nitelendirmişler ve hesabını durdurmuşlar geçici olarak.Hileci sınıfında görmeyip banlamamışlar.Tahminimce hesap kesimindeki genel kontroller esnasında açılacaktır hesabın.

İki yıla yakın bir süredir Google adsense üyesiyim. Sitemde verdiğim diğer reklamlarla kazanmayı hayal bile edemeyeceğim miktarlarda kazandım.

Aslında Google bu uyarıda haksız değil. Benim de gözümden kaçan ama sitenin genel itibariyle olan bir durum. Site, statik değil dinamik sorgu ve yazılardan oluşuyor. Yani kullanıcı isteğine bağlı oluşan bazı sayfalar Google adsense kurallarına aykırı olabiliyor.

Hesabımın tekrar aktif olmasını dört gözle bekliyorum.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
14 gün 8 saat 45 dakika sonra reklam yayınlarım tekrar başladı. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5