İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GedikGross Ödemesi Hakkında!

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar arkdaşlar

Bu gün itibariyle Ödeme istedim Eğerki ödemem Gelirse Sizinle burda Paylaşıcam Topic Açma Sebebim eğer ödememi alırsam ki inşllah alırız size tavsiye edebileceğim bir ortaklık sistemi bulmuş olmamız diyebilirim

şimdidine herkeze kolay gelsin... Ödeme aldığım gün tekrar bu topicdeyim!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bende çalışıyorum ama tıklama oranı düşük yaa 15 gündür 3,75 ytl birikmiş.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklama oranları oldukca iyi bence. benim de 10 günde 20 ytl oldu. ancak ödeme daha haketmedim.

M

maiL

Misafir
bende pek kazanamadım. sanırım reklam yerlerim yanlış.bende kendimce tıkları saymıyor sanıyordum. ama ödeme alacaklar varmış hayırlısı olsun.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala bekliyorum arkdaşlar alınca yazıcam ödeme kısmına ödenmiş tutar yazıyor ama aşağıda fatura bilgileri felan yazıyor orda durum başvuru yapılmış olarak görünüyor yani ödeme yapılacak herhalde 51,25 ytl idi ödeme 46 ytl olarak yapılcakmış stopaj vergisi düşüyorlar yaa bu kadar ödeme olcak! mail atıyorum cevap alamıyorum ama öderler herhalde yaa bakalım bekliyoruz

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence bu işte bir sorun var :)
ılk banner koyduğum zamanlarda gunde 2 - 3 ytl kazanıyordum bırden bıre ne hıkmetse kesıldı kazanclar gunde 3 - 4 tık gorunmeye başlaı hiç bir şey anlayabılmış değilim :) sayımında problem olabılır gıbı geldı bana nedense yada flash bannerdan gif bannera geçtığım için olabıırmı :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
gedikgross tan ödeme alabilen varmı , nasıl problemli firmamı yoksa sağlammı , kullananların yorumları nedir ,

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding firma değil holding :) sanırım yaparlar (ben denemedim bilmiyorum)

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar 2. ödemeyide istedim ama hala alabilmiş değilim sözleşmede bir ay içinde diyorlardı hala bekliyorum 15 gün kaldı bir ayın dolmasına eğer gönderirlerse sizinle paylaşıcam bu bilgiyi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5