İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

geforce 2 mx 64 mb bir ekran kartı

wmcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
win 98
işlemcim p3 450 mhz
ramım 128 mb
geforce 2 mx 64 mb bir ekran kartım var
gta 3 ,daha önce eski kartımla çalıışan fifa 2002 , quake 3 gibi büyük oyunlarda takılma sorunu oluyor
ne önerirsiniz
yardım edeceklere şimdiden teşekkürler

A

Anonymous

Misafir
Bence böyle durumlarda yapilacak ilk is ekran kartinin en son sürücüsünü cekip yüklemek ve Direct X versiyonun en son versiyonunu(su anda 8.1) PC ye kurmak. Ekran karti sürücüsünü www.nvidia.com sayfasinda download drivers basligi altindan sana uygun olanini cekip yükleyebilirsin.

M

mobidik

Misafir
Bence bu oyunlarin sayfalarina gidip güncel updateleri varsa bunlari cekip yüklemeni tavsiye ederim.
Veya eger daha önce kullandigin eski ekran karti nvidia chip disinda baska bir chip takili ise (örnegin ati veya matrox) karti degistirmeden önce bütün ekran karti sürücülerini silmen gerekirdi.Daha sonra yeni karti takip nvidia sürücülerini yüklemen gerekiyor.Belki bundan da olabilir.Aklima su anda baska bir cözüm yolu gelmiyor.

A

Anonymous

Misafir
Merhaba o olaylar bendede oluyordu masa üstünde sağa tıklayarak özellikleri aç oradanayarlara gel oradaki ikitane bulunan monitörden birincisi olana ikikez tıkla sonrada GeForce 2 mx bölümüne gel orada internette nvidia orada sürücü güncelleştirmesi var oradan yaptım ve eskisinden çok mütiş oldu :oops: :wink:

K

Kayıtsız Üye

Misafir
400 mhz de takılır tabi ama şöyle yap oyun ayarlarınna gir

benim işlemcim amd atlon 64 2 ghz 3800 ekran kartı 512 ram 1 GB call of duty 4 ü kaldırırmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5