İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geleceğe Yatırım 4 harf .COM domain 2 adet

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım 4 harf.com domainlerin ne kadar ettiği hakkında açıklama yapmaya gerek yoktur. Her geçen gün değerini katlayan bu domainlerin yabancıları zengin etmesine içerleyen biri olarak, bu konuyu sadece TÜRK webmaster forumlarına açtım, umarım ayağınıza kadar gelen bu fırsatı değerlendirirsiniz, fiyatları ucuz tutmamın sebebi gevurları zengin etmeyip türk kardeşlerimizin yatırım yapmasını sağlamaktır. Lütfen almayacak arkadaşlar, bu kadar ucuza sattığım domainleri bile "off çok pahalı 1 ytl ye olmaz mı", "evdeki sürahi ile takas eder misin?" gibi saçma yorumları aynanın karşısında kendinize söyleyin ve buradaki ciddi alıcı arkadaşların işini engellemeyin!

--------------------------------------------
domain: nxmq.com
registrar: eurodns
transfer: hesaba ücretsiz
ban durumu: yok
Expiration Date: 2008-11-01
Creation Date: 2007-11-01
--------------------------------------------
domain: fvjq.com
registrar: eurodns
transfer: hesaba ücretsiz
ban durumu: yok
Expiration Date: 2008-10-17
Creation Date: 2007-10-17
---------------------------------------------

min. fiyat: 50 ytl eft veya 50$ paypal
min arttırım: 5 ytl veya 5$
hemen al: 120 ytl veya 120$

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
TR forumlarında pek az rastlanılıyor 3-4 karakter/harf domain satışlarına. Yabancılarda çok daha populer. Ondan sonra diyoruzki adamlar bu işi biliyor zamanında kapatmışlar hepsini. Ama görüyorumki burada yine talep yok, ilginç !

İyi satışlar...

LordSebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende de var 2 tane ama sanrım pagerank falan alsa daha değerli olacak. hem pageranklı hem hitli hem 4 karakterli daha çok eder diye düşünüyorum.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de var 2 tane ama sanrım pagerank falan alsa daha değerli olacak. hem pageranklı hem hitli hem 4 karakterli daha çok eder diye düşünüyorum.

evet mutlaka etkisi olur ama genelde 4 harflerde 4 harf olmaları değeri arttırır yani güzel bir pr7 domain ile cvcv.com un değeri hemen hemen aynıdır ki cvcv.com olan domain saçma da olabilir ;)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 dan 60 ytl teklif gelmiştir. bu arada fiyatlar ayrı ayrıdır arkadaşlar yani isterseniz birine 55 ytl diğerine 60 ytl teklif verebilirsiniz ikisi içinde 50 ytl min. fiyattır ve sabittir.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışını baltalamak gibi olmasın ama 457.000' e yakın LLLL.com var, bu yüzden hiç bir zaman LLL.com gibi değerini katlayamayacak.

18.000 LLL.com nerede, 457.000 LLLL.com nerede, ama bu durum NNNN.com için geçerli değil, 10.000 tane NNNN.com var.

evet mutlaka etkisi olur ama genelde 4 harflerde 4 harf olmaları değeri arttırır yani güzel bir pr7 domain ile cvcv.com un değeri hemen hemen aynıdır ki cvcv.com olan domain saçma da olabilir ;)

baba.com, lulu.com yada sese.com pr7 den daha yüksek fiyat eder ama şu anda pr7ler 3K ya havada kapılıyor, sağlam bir pr7 domaine 4k verebilirim nakit olarak :) ama yagi.com yada uyif.com a vermem. :)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi bu yazdıkların senin kişisel görüşlerin :) ben ise dünyada olan biteni yazdım, cvcv ler 10k dan başlıyorlar kanıt istersen özel mesaj atabilirsin ve sanırım senin hesabına göre 3 tane pr7 alınıyor o parayla :) lisa.com 12milyon$ dan satıldı dersek sanırım pr10 domain bile alınır o parayla, yine de fikirlere saygım var doğru ya da yanlış o fikirler sizin doğrularınız ki söylüyorsunuz ;)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 4 karakterli domainler, anlamsızmı ! yada kısaltılmış kelimelermi ! popülerliği 3 yada 4 karakter olsun farketmez yönündemi ! çözemedim hala :D

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 4 karakterli domainler, anlamsızmı ! yada kısaltılmış kelimelermi ! popülerliği 3 yada 4 karakter olsun farketmez yönündemi ! çözemedim hala :D

genelde bize anlamsız geliyor ama amerika gibi büyük ülkelerde veya çin de şirket kısaltmaları olduklarından ve az olan değerli olur mantığıyla pahalı, ve bobo.com momo.com gibi şirketler daha çok olduğundan ve de okunabilir olduklarından çok daha değerliler, 3 harflerde aynı şekilde ama şuanda revajda olan ve alım gücünü çok zorlamayanlar 4 harfliler, mesela 3 harf.com 10k$ a alırsın 15k$ a satarsın kar=%50 ama 4 harf.com 100$ a alırsın seneye 500$ satarsın kar=%400 gibi tabi bu değerleri örnek olsun diye verdim daha az veya daha fazla olabilir. dolar ve euro gibi düşünebiliriz, 4 harften aynı paraya daha çok alabilirsin mesela 10k$ tek bir 3 harf.com a vermekten se 100 tane 4 harf.com alırsın kazancın daha fazla olur gibi... umarım yardımcı olmuşumdur. aslında bu tür soruları özelden sorsanız daha iyi olur gibime geliyor ;)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt, gözlerim kapalı tuşlara basarak domain kontrol ediyorum org uzantıları bile dolu, sanırım şimdi anlıyorum :D 4 karakterlide bile böyle iken 3'ü kontrol bile etmiyorum

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 karakterli sessiz sesli sessiz sesli sessiz modunda domain yok gibi neredeyse 4 karakterlerde değerlenir 5 karakterlerde.. fakat .com olma şartı ile.. bundan 15 sene sonra .com domain bir firmanın ne kadar köklü oldugunun göstergesi olucak..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklayıcı bilgiler için teşekkürler arkadaşlar ama konudan uzaklaşıyoruz sanırım, lütfen muhabbete özelden devam edelim, satış günceldir her biri için 60 ytl teklif gelmiştir en son, var mı arttıran?

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada hemen al veya toplu olarak almak isteyen arkadaşlara iskonta yapılabilir, ilerideki olağan alışverişlerimizi düşünerek bunu yapabilirim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi