İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

geleceği olan büyük projelere yatırım yapmak istiyorum

mkaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

her geçen gün büyüyen e-ticaret, internet sektöründe yatırım yapmak istiyorum, moda adıyla melek yatırımcı sayılırım, gündeminde güvendiğiniz projeniz varsa konuşabiliriz, kimsenin fikrini çalmak gibi bir niyetim yok, kısa bir tanıtımdan sonra detaylar için yüzyüze görüşmek isterim, şimdilik bütçe ile ilgili bir rakam vermek istemiyorum, ancak herhangi bir sınırımız da yoktur. Büyük projeler önceliğimizdir.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelecek vaad eden kurumsal hedefli projeler minimum 20 bin dolarlık yatırım isterler, girişim ve iş tecrübenizi belirtmeniz , güvenirlik açısından uygun olacaktır

mkaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelecek vaad eden kurumsal hedefli projeler minimum 20 bin dolarlık yatırım isterler, girişim ve iş tecrübenizi belirtmeniz , güvenirlik açısından uygun olacaktır

15 yıldır finans sektöründeyim, 20.000 USD 'lik bir yatırım ile başlanacaksa son derece rahat sağlayabilirim.

akdenizinternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım akdeniz yazılımdan tarık ben. size cep telefonumu yazacağım yada cep telefonu numaranızı yazarsanız sizi arayabilirim. elimizde mevcut 2 adet projemiz var birinci kısa vadeli ikincisi ise uzun vadeli bir projedir. bu iki projenin alt yapısıda hazırdır. hali hazırda görüşme yaptığımız buyuk kurumlarda vardır. bu projeleri burda yazmayacağım telefonda konuşmamız daha sağlıklı olur kanattindeyim. size isteklerimizden ve projemizden bahsedebilirim . vizyon sahibi çevresi geniş ticari hayatı tecrubeli biri ile ortaklık arayışı içerisinde olduğumuzuda belirtmek isterim. 0506 258 53 72 bana burdan ulaşabilirsiniz.

iyi çalışmalar dilerim.

zincir webmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer hala devam ediyorsanız benimde bir projem var ben kodlıyacağım tamamen bir program projesi ilgilenirseniz rahatlıkla yapabiliriz programı satarak parada kazanabiliriz
ben basit olarak hesapladım sadece 200tl kadar bir para ile yapabiliriz (Birde Grafiker Paraları) eğer Yardım etmek istiyorsanız bana pm gönderebilirsiniz:alkış:

selcukhun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Sayın Kaan.
Bu konuda sizinle görüşmek isterim.
Oldukça iddalı iyi bir projemiz var.
Foruma henüz yeni kayıt oldum PM gönderemiyorum.
Konuyu takip edeceğim. Mesaj yazarsanız memnun olurum.
Tekrar görüşmek üzere.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Pm atın maddi yönden destek çıkın projeme ortak olun , gelecek vaad eden mükemmel bir yatırım %100 kazanç

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reel sektorde iş yapmayı düşünürmüsünüz acaba sanal olmadan reel tamamen 1 milyon tl lik projem var.projemi size anlatabilirim pm gonderebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5