İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geleceğin Meslekleri Arasında Gösterilen Makale Yazarlığı Web Sitesine %50 Oranında Ortak Aranıyor!!

facepara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : www.emakale.net
Ortaklık için istenen fiyat: 6.500 TL
Sitenin aylık getirisi: Değişken
Sitenin açılış tarihi: Şubat 2015
Kategori, sitenin içeriği nedir: Makale alım satım sitesi
Günlük hit sayısı: 100-500
Ziyaretçi kaynağı: %90 google - diğer
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık: evet
Hosting dahil midir: dahil
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Şu ana kadar siteye yatırım amaçlı 6 bin tl lik makale satın aldım ve ekstadan da 500 tl masraf ettim. Ödediğim bu ücret kadar bir ücreti verebilecek bir arkadaş ile siteyi ortaklaşa yürütmek istiyorum. Ortak olacak arkadaşın vereceği 6500 tl ile 100 kelimesi 1 tl den 2-3 bin makale alıp stoklayarak 100 kelimesi 1.5-2 tl den sattık mı kar oranımız ikiye katlanacaktır. Ayrıca adsense gelirlerimiz de site tanındıkça katlanacak ve kazandığımız her parayı makale alıp satmada kullandık mı kazançlarımız hergün daha da artacaktır. Güvenebileceğim bir arkadaş çıkar ve sermaye olarak işleteceğimiz ücreti verirse bana 5533285582 numaradan ulaşabilir.

facepara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an bildiğim 10 kadar makale satış sitesi var. makale kelimesi aramalarında baş siteye oynayıp müşteri çekmek için satın aldığım makaleleri satmayıp sitede yayınladım ve sitemiz 2 aylık olmasına rağmen makale kelimesinde 2. sayfaya kadar yükseldi. İlerde forumlarda müşteri bulamayan tüm yazarların sitemizde makale satmak isteyeceğini şimdiden duyar gibiyim. Çünkü forumlar dışında bu işi tüm yazarlara açan bir siteye rastlamadım. Forum sitelerinde populer bir kaç yazar var sadece onlar iş kapıyor diğerleri alt sıralarda kaybolup gidiyor. Şu an sitemizde aktif 178 yazar kaydı var. Ortaklık için istediğim ücreti kar payı koymadan istedim ve o parayı da yine siteye harcauıp işi daha da ileri götürme niyetindeyim. 6500 TL ile isteyen gidip 300-500 tl kazandıran bir site satın alabilir bir şey diyemem ama 6 ay sonra emakale.net sitesi ayda 10 bin tl kazanıp site değeri 100 bin liradan başlarsa o zaman da geçmiş olsun derim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5