İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelecek Linux iyi mi?

A

Anonymous

Misafir
valla iyimi kotumu anlayamadım. kurdum ilgisayarı x-window bi turlu calismadı. eksik dosya var galiba..

A

Anonymous

Misafir
Sallayan sallayana...Arastirsaniz biraz herseyi cozceksiniz de... Hadi bakalim.

A

Anonymous

Misafir
.>%*(#&*%>()#(>_%*%(U=... Ya arkadaslar "Bugun nasil en salak soruyu sorabilirim?" seklinde dusunceginize o sorunun cevabini arastirmayi deneseniz emin olun cok iyi isler basaricaksiniz!

A

Anonymous

Misafir
Salladıgımı nerden cıkardın. Hem sen kimsin ki? Evren Askeri filanmı? istersen verdigi hataları yazayım eksik dosya varmı yokmu sen soyle ne dersin?

A

Anonymous

Misafir
Selam Arkadaslar,
tartismaya gerek yok.Isterseniz verdigi hatalari bana yazip bende size yardimci olabilirim.Kendim Almanya´da Bilgisayarsirketinde Linux üzerine calisiyorum.Benim gördügüme göre eksik Dosya yok.Yinede siz bana size gösterdigi Hata´lari yazin.Selamlar Türksan

A

Anonymous

Misafir
Ben zaten genelleme yapmadımki. Bide gelecek linux deneyeyim demistim. Ama benim aldıgım cd de eksik dosya varmıs. bu yuzdende geleek linuxu goremedim dedim. Burda artistlik yapmanın alemi yokki. Bazı arkadaslar netin ozgurluklerinden yararlanarak bol keseden atıyo.

A

Anonymous

Misafir
Arastirmiyorsun!!! X windows calismadi sorun eksik dosya var?? Hayir sen yapamiyorsun cunku arastirmiyorsun ...Ekran cozunurlugu ve ekraninin tipini ayarlayamiyorsun.Yapman gereken Xconfigurator dosyasini find / -name "Xconfigurator" komutu ile aratman daha sonra bu sana menu bazli bir sihirbaz cikaricak.Burdan eger ekraninin vertical ve horizontal degerlerini girersen daha sonra Bash`a (terminal) dondugunde startx komutu ile X -Windows `unu baslatabilirsin...

A

Anonymous

Misafir
Senin sorunun su . Karsındaki hakkında hicbir bilgin olmadan yorum yapıyorsun..Sen cok akıllısın digerleri salak.Diger Linuxları kurdumda bunumu kuramıycam..(Suse,Mandrake,corel).Cozunurlukle filan alakası yok. Xconfigurator,"xf86config" ayrıca "setup" hepsini denedim. sorun bu degil..X11 de eksik dosya var..

BEGENMEDİGİN SORULARI CEVAPLAMAMA OZGURLUGUN VAR. BUNU DİKKATE AL..

A

Anonymous

Misafir
1- Hmm X11 de eksik dosya yoktur sen iyi bak bence.Standart olarak yuklenen driverlarda Standard VGA yi ve videokartinin driverini yuklemeyi dene..
2- Benim sorunum sorulari begenmemek degil arastirmadan gelinip buraya soru sorulmasi.
Ayrica benim sorunum yok ama olsa bile senden ogrenecek degilim.Saygi cercevesinde konusup karsindakinin senden daha fazla bildigini hazimsayamiyorsan senin icin yapabilecegim hicbirsey yok.

A

Anonymous

Misafir
"Saygi cercevesinde konusup karsindakinin senden daha fazla bildigini hazimsayamiyorsan senin icin yapabilecegim hicbirsey yok."

Bunu yapan sensin. ilk mesajdan itibaren bi incele istersen yazdıklarını!!

"Sallayan sallayana...Arastirsaniz biraz herseyi cozceksiniz de... Hadi bakalim."

bunu yazan benmiyim..

A

Anonymous

Misafir
Gelecek Linux oldukça iyi ben 6 aydır kullanıyorum şu ana kadar bug felan görmedim... xine vcd player çalıştırırken tam ekran yapamamak gibi bir problemim war o da nedendir bilmiyorum ;)

Temmuz 30 da Gelecek Linux 2.0 çıkaracaklarmış eminim o da fazlasıyla ii olur..

Gelecek linux un diğerlerinden aşağı kalır yanı yok bence denemenizde fayda war ..

ii çalışmalar

A

Anonymous

Misafir
Yazdiginda pekbirsey goremiyorum ama herneyse..Bunu istersen sokak kavgasina dondurmeyelim.

A

Anonymous

Misafir
iyimisiniz siz ikiniz??neyi yarıştırıyosunuz?? sokak kavgasına döndü bile yaptığınız, konumuz linuxxxxx!!!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5