İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelecek vaad eden proje UzmaninaDanis.com ortak aranıyor

Asosyalci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

UzmaninaDanis.com projesi için ciddi ortak arıyorum. Öncelikle şuan ki websitesi projenin sadece %10 nu oluşturuyor.Özellikle hiçbir önemli fikri websitesine eklemedim şuan ki hali sadece bir kaba taslak ve çok çok küçük bir kısmı. Proje hakkında çok sağlam bir yol haritası ve fikirler var.Uzmantv ye rakip olabilecek potansiyelde bu projeye ortak arıyorum.

UzmaninaDanis.com domainine sağlam bir teklif almama rağmen satmadım özellikle bütün fikirlerle beraber satmamı istediler fakat satmadım projeyi yürütmek istiyorum fakat server,yazılım geliştirme,seo vs. masraflarını karşılayacak durumum yok ne yazık ki. Bu noktada maddi imkan sağlayacak ciddi yatırımcı İnternet dünyasında örneği olmayan fenomen olmaya aday bu projeye ortak arıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5