İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gelen paradan kesinti yapılmış ???

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar sedo da 2 tane farklı hesabım war. birinde 28€ birinde 27€ birikmişti. iki sedo hesabındada garanti bankasındaki hesabım tanımlı.

para en sonunda hesabıma yattı ama, gelen her iki paradan da 14,76€ kesinti yapmışlar. bu normal midir? ne için bu kesinti? önüne geçmenin bi yolu war mıdır?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankası kesinti yapıyor. tek çözüm paypal'e ya da baska bir bankaya istemek. bildiğim kadarıyla is bankası kesinti yapmıyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bendede her ay oluyor o kesintiler gecenlerde müşteri hizmetlerini aradım garanti bankasının yapabilceğimiz bişi yok sisdem otomatik kesiyor diyolar parayı :(

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ama kesintiyi garanti yapmış gibi görünmüyo ki?

SEDO GMBH KOMİSYON -14,76

bu şekilde yazıyordu ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo en son akbank'ı muhabir banka olarak kullanıyordu. yani para akbank'a geliyor, daha sonra garanti'ye geliyor. bu islem sırasında sanırım o para kesiliyor. baska bir seyler varsa da bilmiyorum, garanti bankası sonuçta 15 euro kesiyor. sedo kesse de kesiyor, kesmese de :)

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
tamam dostum tesekkurler bilgilendirme icin, bankayi degistiricem anlasilan

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kesinti yapmayan bi banka biliyor musunuz? kullanabileceğim 2 banka hesabım daha war biri fortis biri teb. bunlardan birini kullanıpta kesinti olmadan parasını alan war mı?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
akbank ı dene isdersen ploop un dedği gibi muhabir banka akbank sa kesinti olmaz kanımca

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sedo parking ödemesi de dün gelmiş baktım her zamanki gibi kesinti olmamış yine.Yapı kredi bankasında da kesinti olmuyor yani

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
muhabir banka akbank oluyor genelde. Eğer yabancı para olarak hesabınıza para gelirse komisyon almıyor. Eskiden advense ceklerindede hiç komisyon almadan ödeme yapıyordu.

yeux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankası yurt dışından gelen tüm paralardan komisyon kesiyor (yaklaşık 3 yıldır). Yurt dışı işlemler için şuan Türkiyedeki en iyi banka Akbank. Uzun süredir akbankla çalışıyorum hem çeklerimi komisyonsuz bozuyorlar, hem havalelerimden hiçbir kesinti yapılmıyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
daha öncede akbank kullanmıştım akbank 10€ kesiyor diye hatırlıyorum

yeux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerdeyse 2 senedir akbank kullanıyorum şimdiye kadar ne çeklerden, ne havalelerden hiçbir kesinti olmadı. Her ay sedo ödemesi alıyorum.

Çek işlemlerinin hesabınız üzerinden yapılmasına dikkat edin. Ayrıca hesabınızı kambiyo işlemlerinin yapılabildiği bir şubeden açtırırsanız sizin için daha kolay olur.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapıkredi kesmiyor ama 15 gün falan parayı çekmicen çekersen kesiliyor :)

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yapıkredi için swift kodunu bilen war mı? ben YAPITIRS olarak girdim ama,

Please note:
Unfortunately your entry contained errors. Please review the fields marked in red and correct your entry.

* The SWIFT code is invalid! The fifth and sixth place must contain the country-code TR! The SWIFT code must be composed of 8 or 11 characters!

şeklinde bi uyerı verdi?

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
tamam arkadaşlar sorunu hallettim bana bankadan verilen kod yanlışmış ;)

YAPITRIS olması gerekiyormuş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5