İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geleneksel 100. Mesaj Konusu

Daima Rock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 100 mesaj devirdim.
Bu foruma üye oluş hikayem aşağıdadır:
Kod:
İnternette bir şey arıyordum. İyinet'te bir yardım konusuna rastladım, cevap yazılmamış. Konuyu açan kişi yan tarafa Göster-Gizle şeklinde reklam koymayı soruyordu. Konu ASP bölümündeydi. Kendi kendime "Üye olayım da şu vatandaşa yardım edeyim..." dedim (normalde hiç böyle bir şey yapmam). Konuyu açana cevap yazdıktan sonra "Şu siteye bir göz atayım.." diyerek ana sayfaya gittim. Bir de ne göreyim :D SEO yarışması! Dedim ki "İyi ki üye olmuşum." Hemen yarışmaya başvurdum.

Biraz garip, ama gerçek! :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
100.cü mesajın geleneksel oldugunu ilk kez duydum...Genelde 1000.ci mesajlar gelenek halini aldı...
Umarım 200.cü mesaj ve katlarındada gelenek yoluna başvurmassınız :)

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keşke ben de yazsaydım 100. mesajda :p:p Şaka bir yana,tebrikler.. 1kyı görünce tekrar konu açın :D

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz sıktı bu konular tamam bin yada 2 bin uzun bi süre alır ama 100 ne ya sen bunu geyik bölümüne açsan dahabi süper olurdu

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEnce bunların açılması bile saçma :) ben forumda birine mesajına göre değil yazdıklarına göre değer verıyorum , ayrıca yani hadi 2k olur forumda eskisindir sevınırsınde yakında 10. mesaja filan bile düşecek gibi duruyor :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
273. geleneksellikle uzaktan yakından alakası olmayan, benim için de öenmli bir özelliği olmayan bir mesajımdır.
Hayırlı uğurlu olsun, nice nice 273. mesajlara diliyorum kendime. Sizde iyi dileklerinizi sunmak için sıraya giriniz.
-El öpen tanımadık küçüklerime, "el öpenlerin çok olsun" diyerek, baş okşama yapılır
-El öpen tanıdık küçüklerime, "el öpenlerin çok olsun" diyerek, göz öpmece yapılır
-Tanıdık büyüklerin ellerinden öpülerek para istenir
-Tanımadık büyüklerinden öpülüyormuş gibi yapıp dua istenir

Sıradaki, geelll.:!

Daima Rock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşyüzde açacağım.

Bu konu niye "Geyik" kısmına taşındı? Diğerleri "Forumda" kısmında ama...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Beşyüzde açacağım.

Sanırım 100. geleneksel (olmayan) mesajı duyurma konusunun yerini uygun gördükleri yer geyik bölümüymüş.
Belki 500. geleneksel (olmayan) mesajı duyurma konusunun yerini uygun gördükleri yer geyik bölümü olacaktır.
Fakat 1000. geleneksel (olmuş) mesajı duyurma konusunun yerini uygun gördükleri yer geyik bölümü olursa şikayet edin, bu arada ilk mesajınızı da kaybetmeyin.
Hatta size özel, 100. ve 500. mesajları da kaybetmeyin.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beşyüzde açacağım.

Taşınma nedenleri;

1-İyinette 100 katlarına ulaşınca konu açılabilir diye gelenekselleşmiş bir durum söz konusu değildir,
2-Konunuza verilen yanıtların geyik bölümüne doğru kaymaya başlaması başlıca nedenlerdir.

Forumda bölümünde açılan tüm bu tarz geleneksel konular 1000 katlarıdır.Eğer sizin açtığınız gibi 100 katlarını herkes açar ise forumda bölümünde o tarz mesaj hariç bir bölüm kalmaz ve ayrıca hemen hemen herkes 100 katlarına ulaşacağı için bu işin her hangi bir önemi de kalmaz.

Formumuzda çok eskiden beri süre gelen bin katların konu açma hakkına tabi ki sizde sahipsiniz.Ancak 100 katlarına ulaşınca konu açmak ancak geyik bölümünde olabilir.

Bu arada ulaştığınız mesaj sayısı için tebrikler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5