İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geleneksel 1000. mesaj uygulaması

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:D

iyinet adına yazılacak, çizilecek o kadar çok şey var ki. Hatta foruma bile sığmayabilir...

Tek kelimeyle : İ Y İ K İ V A R S I N İ Y İ N E T

Geçmişe biraz dönüyorumda, iyinetin bir süreliğine kapalı kaldığı zamana. Belki forumda mesaj yazma adına çok aktif değildim ama evsiz, annesiz, babasız kalmış, gecesini, gündüzünü sokakta geçiren çocuklar gibi hissediyordum. Gidecek hiç bir yeri yok, aylak aylak dolaşan çocuklar gibi.

Açıldığında duyduğum mutlulukta çok farklıydı. Çünkü artık girebileceğim bir evim, sıcak bir yuvam vardı.

İyinet sayesinde çok şeyler öğrendim. hatta herşeyi burada öğrendim desem yalan olmaz. Herşeyi ona borçuluyum. Bu vesile ile İyinet'in kendisine ve paylaşımda bulunan tüm kullanıcılara da teşekkür ederim.

İ Y İ K İ V A R S I N İ Y İ N E T

İyinet ile nasıl tanıştığımı pek hatırlamıyorum ama galiba freehostlardan açtığım bir site için, toplist ararken karşılaşmıştık kendisiyle.

Ondan sonra da zaten hep burada kaldım. Bol bol okudum yazılanları, çizilenleri.

Bu süre içinde eğer istemeyerekde olsa kırdığım birileri varsa kendilerinden özür dilerim. Bu kişiler bana PM ile ulaşabilirler. :D

Yukarıda da belirttiğim gibi
iyinet adına yazılacak, çizilecek o kadar çok şey var ki. Hatta foruma bile sığmayabilir...

Daha nice 1000 mesajlar görebilmek dileğiyle....

Bu vesile tüm kullanıcılarımıza çalışmalarında başarılar, mutlu huzurlu bir ömür geçirmeleri dileğiyle kolay gelsin...

DİPNOT: Buraya ilk mesajımıda alıntı olarak koyucaktım ama bulamadım... Eğer mümkünse iyinetten bir jest bekliyorum... :p

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
:)
bir milenyum devirdin ha mesaj sayısında?
nice 1000lere ve darısı mart 2008de kayıt olanların başına

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Temennileriniz için teşekkür ederim arakdaşlar..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yaşındasınız :)

2. yaşınıza kadar geçen sürede saygı ve yardımlaşmaların sizden ve size devamını dilerim

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumda mesajlarını beğenerek okudum arkadaşlardandır.Başarılar...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

CMYLMZ aytuggg mathiaxbars Gifted.ib TRinsanRehberi

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nice 1000 mesajlara gerçekten ben bu kadar yeni olmama rağmen ;

gerek 2 gün üye olarak,gerekse kaç gündür bilmiyorum misafir olarak,

iyinetin kapanması benide bişey eksikmiş gibi hissettiriyo

gerçekten bir internet kullanıcısı olarak böyle bi siteye sahip olmak(admin anlamında değil tabi) insanı mutlu ediyo..

Bende bakalım 1000 mesajı buluruz inşallah ..

Bişey sorucam ama 100 mesaj oldum mavi renk olmam gerekmiyomu?

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 1000'e de çok varmış be :)

Edit: hatta şimdi baktım 500'ü yeni geçmişim :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi