İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirler arttı

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son bu senenin subat ayinda gordugum rakamlari nihayet tekrar görmeye başladim. aylardir cok dusuktu gelirler. son bir haftada kipirdanmaya başlayan rakamlar dun ve bugun costu. sizde de ayni durum soz konusu mu?

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son bu senenin subat ayinda gordugum rakamlari nihayet tekrar görmeye başladim. aylardir cok dusuktu gelirler. son bir haftada kipirdanmaya başlayan rakamlar dun ve bugun costu. sizde de ayni durum soz konusu mu?

evet ama bu durum geçici.Sanırım adwords'e reklam verenlerin hesapları yeniden çalışmaya başlamış ve kazanclar bu yüzden artmış.Eğer adwords kullandıysan seninki de aktif olmuş olabilir.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwors ü kullaniyorum ama benim su an tüm reklamlarim pasif. ama dedigin gibi olabilir.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim gözlemim su: daha once her sayfada bir tane reklam alani vardi. gelirler az biraz artinca ben bu sayıyı ikiye cikardim. ve hooop ucusa gecti. reklam veren sayisi bariz bir sekilde artmis. reklam sayisi fazlalasinca tıklama orani da bir sitemde 300 den 450-500 e cikti. cok onceden de iki alan vardi ama birini zor dolduruyordu reklamlar o yuzden teke indirmistim.

zipkinin dedigi gibi iki haftadir gelirlerde artis var ayni sekilde google dan ziyaretçi sayisinda da bigdaddy faciasindan beri ilk defa artış var. indexlenen sayfa sayilarim da artti. bunun da etkisi var.

netice: bu buyuyen pastadan az pay alan arkadaslar derhal reklam alanlarini artirmalidir. tabi tersini dusunenlerde olabilir. az alan az reklam cok gelir gibi ama bende bu ise yaramadi. denemesi bedava...

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olduğu gibi Sabit Bence.Çok Eski kullanıcılara özel Olabilir belki.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eski kullanıcılara değilde sektöre özgü, health olayı gerilerken travel olayı eskisinin 2,5 katı civarında seyrediyor bende.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sürkeli dalgalanma oluyor. ama genelde yüksek oranlar geliyor.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen hemen her hafta KAZANÇLAR DÜŞTÜ, KAZANÇLAR ÇIKTI diye konu açılıyor,

google nin huyunu suyunu öğrenememişiz anlaşılan hala.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ama bu durum geçici.Sanırım adwords'e reklam verenlerin hesapları yeniden çalışmaya başlamış ve kazanclar bu yüzden artmış.Eğer adwords kullandıysan seninki de aktif olmuş olabilir.

Sanırım kuponlar aksine düşürüyor gelirler. Baksana normalde 30-50 £ luk kupona binlerce dolar değer girenler bile oldu bunlar odenmedi. Google dan bizede pek bişey düşmedi. Hala da oyle bazı günler
kupon reklamlarının bolca cıktıı sıralar 100 clicke yarım dolar oluyordu. Bence biş arkadasın dediği gibi bu aralar bolca reklam cıkıyor vede FARKLI firmalar. Reklam verenlerin artmasından boyle. VE reklam verenler arttıkcada bu süre gecici olmaz sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5