İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirli.com Yenilendi!

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelirli.com yeni sistemi ile yayında sizlere yeni sistemde ne gibi değişiklikler oldu onları anlatacağım ama çok büyük değişikler oldunu baştan söyleyeyim bir turk gtp sitesi rakiplerinden çok daha yüksekde oldunu ancak bu şekilde kanıtlaya bilirdi!

Sistem EURO üzerine çalışmaktadır!
Sistemdeki kazanç alanları: Tıkla, Kayıt Ol, Tanıt, Oku, Sat, Email Oku, KAZAN!
Minimum ödeme €50'dur (Ödemeler PayPal ve AlertPay ile yapılır)
Reklamlar için belirli bir ücret yoktur 1 tıklama ile €0.01'de kazana bilirsiniz €0.25'de kazana bilirsiniz, Veya 1 Üyelik İle €0.25'de kazana bilirsiniz €5.00'da kazana bilirsiniz.
Ayrıca sistem üzerinde puan kazanarak market bölümünde topladığınız puanı harcaya bilirsin
Ve sistem üzerinden yasakpara ve yarışmalara katılıp paranızı dahada artıra bilirsiniz
Her bir referans getirdiğinizde €0.01 alırsınız ayrıca referanslarınızın kazancı 50% olarak size yansır, Ayrıca site üzerinden referans satın ala bilirsiniz
Sistemde Premium hesap yoktur nedeni ise tüm üyeler aynı önceliklere sahiptir ve aynı olanaklardan yararlanırlar!

Not: Sistemin minimum €50.00 ödeme olduğuna bakıp yanılmayın gün içerisinde sitede tüm reklamları doğru bir şekilde kullana bilirseniz günde en az €10.00 kazana bilirsiniz!

http://www.gelirli.com

Saygılarla..
www.gelirli.com

emrecelik1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scam site

Puan Dükkanından 4 gün önce 7 adet premium aldım henüz bir yanıt gelmedi hesabımdanda puan düşülmesine rağmen

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scam site

Puan Dükkanından 4 gün önce 7 adet premium aldım henüz bir yanıt gelmedi hesabımdanda puan düşülmesine rağmen

:) Bir kişi daha :D Kardeşim ilk önce üstteki yazıyı bir oku orda premium hesabımız vardır yazıyormu? bari karalıcaksan biraz daha iyi yöntemler bul araştır ;) Senin gibi çok kişi gördül çok şükür hepside fasa fiso oldu ;) şimdi hadi kardeşim yolun açık olsun bizi bırak başkasına ;) çünkü bizde sandın gibi bi olay yok

Saygılarla..
Gelirli.com
http://www.gelirli.com

emrecelik1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin puan dukkanında knight online premium varmıydı yokmuydu onu söyle sen bana. Site premium hesaptan bahsetmiyorum ben burada. Ben kendi elimle 7 adet arka arkaya satın aldım. Ve hala bir email bile gelmedi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5