İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirli Pr:3 Haber Sitesi

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site adresi : pm
Site için istenen fiyat : Teklif usulü
Sitenin aylık getirisi: 150-200 TL ( Özel Reklam, Makale, Link satışı )
Sitenin açılış tarihi: 18.11.2011
Kategori, sitenin içeriği nedir: Haber
Günlük hit sayısı, kaynak link: İlgilenildiği zaman 1000 civarıdır. Haber eklenmez ise 500 civarında seyreder. + 100 İlan sitesinden (detaylar aşağıdadır)
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Pr: 3
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik + 3500 beğenisi olan facebook sayfası + 2300 takipcili twitter ( tamamen organiktir)
Hosting dahil midir: (1-2 hafta idare edilir )
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: WP
Yazılım lisans sonlanma zamanı: WP
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

Kendi aramasında 1. sırada ve 6 bağlantıyla gözükmektedir. Üniversite isim aramasında, okulun kendi sitesinden hemen sonra (3. sırada) çıkmaktadır.

Site Karadeniz Teknik Üniversitesinin haber sitesidir. Üniversite öğrencileri tarafından bilinen bir adrestir. Aslında satmaya niyetim yok ama mezun olacağım için satıyorum.

Site ile birlikte 3500 kişilik facebook sayfası ve 2300 kişilik twitter sayfası (sayfa 87 kişi takip ediyor) da verilecek.

Ayrıca, öğrencilerin eşya vb. ilan verdiği ilan bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde öğrenciler alacağı/satacağı ürünler için ilan açmaktadır.

Yapılacak ufak tefek çalışmlarla eminim ki çok daha iyi yerlere gelecektir. KTÜ'de bu potansiyel mevcuttur.

Site okuyan öğrenciler tarafından bilinen bir adrestir. Şimdiden yeni sahibine hayırlı olsun. (Çoğu detayı yazdım, sorusu olan varsa cevaplayabilirm)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5