İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelişmiş Haber scripti.

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Piyasadaki en iyi scriptlerden diyebilirim alan olursa pişman olmucaktır

GENEL ÖZELLİKLERİ

* Anasayfada mause ile üzerine gelince değişen manşet haberleri
* Üyelik sistemi
* Foto galeri sistemi
* Son Dakika haberleri modülü
* Köşe yazarları modülü. Sınırsız köşe yazarı ekleme.
* Haberlere ve köşe yazar yazılarına yorum ekleme.
* Eklenen yorumları ister direk yayınlatabilme isterseniz editör onayından geçerek yayınlatabilme imkanı.(sadece üyeler yorum yazabilir)
* Sitede toplam 7 adet dinamik reklam yerleri.(çoğaltılabilir) Her reklam pozisyonuna istediğiniz kadar reklam ekleme. Sayfa her yenilendiğinde reklam değişecektir.
* Reklamlarda Flash uyumluluğu. Günlük tık sayısı kontrolü
* Detaylı iletişim sayfası. İletişim sayfasından gelen mesajları yönetim bölümünden okuyabilme imkanı.
* Künye modülü
* Kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli
* Yönetici ekleme
* Yönetim panelinden site içindeki tüm yazıları kontrol edebilme imkanı.
* Detaylı Anket Modülü
* Her sayfaya özel meta taglar kategorize edilmiş farklı titleler sayfa içeriği ile bağdaşlaştırılmış description tanımı ve keywordslar
* Tüm içeriği yönetimden kontrol etme imkanı
* üyeliği onaylı veya direk olarak ayarlama imkanı
* Tüm üyeleri yönetimden kontrol etme imkanı

Script tek domain üzerine kurulabilir.kesinlikle 3. şahıslara dagıtılamaz.

Script fiyatı : 500 ytl

Demo : http://www.eglenturk.net/haber/ -
script kendi yapımımdır

Scripti almak isteyenler
admin[at]eglenturk.net ekleyebilirsiniz veya
pm ile irtibata geçebilirsiniz
scripti almak isteyenlere yönetim panelide gösterilecek

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
r10 daki konun silinmiş usta hayırdır.
yazılanlar doğrumuydu

webaski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu kulllanan varmı.Nasıl tavsiye ediyormusunuz.

erkankavas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım aktifhaber.com'un gibime geliyor.
capitol medya'nın(tasarım sahipleri) sıkıntı olabileceğini düşünüyorum.

tasarımı değiştirsen çok daha rahat edersin
hayırlı satışlar.

OIYI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script veri tabani w.a.r.e.z, kullanilan kaynak code'lar iframe mantigi ile internethaber.com adresinden cagirilmis (jpg, gif, bmp, rss)

Site animasyonlari mynet.com uzerinden objelenerek cekilmis (reklam banner, click sorf)

Internet uzerinde o kadar cok buna benzer w.r varki burada bulunan arkadaslar biraz inceleme yaparsa herseye rahatlikla ulasabilir. Free yada Lisans olmayan yazilimlari tercih etmeyiniz.

Scriptin kaynaklarina goz atin.

Scripti satan arkadas: Birazdaha dikkatli ol bence basina bir bela alabilirsin. Benden soylemesi (bildigim varki konusuyorum) :) Ayrica satisa sunmus bulundugunuz web adresi hic guven verici ve cekici degil. Sanki calinti kredi karti ile alinmis gibi bir havasi var. Yazilimci websitesi kaynak ve domain kontrol bilgilerinizdede bir sakatlik mevcut.

Belki ilerde bir script yazarsaniz web programmer olma hedefiniz var ise kendinize guven verici ve yasal prosedurlere uygun bir web aciniz.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script veri tabani w.a.r.e.z, kullanilan kaynak code'lar iframe mantigi ile internethaber.com adresinden cagirilmis (jpg, gif, bmp, rss)

Site animasyonlari mynet.com uzerinden objelenerek cekilmis (reklam banner, click sorf)

Internet uzerinde o kadar cok buna benzer w.r varki burada bulunan arkadaslar biraz inceleme yaparsa herseye rahatlikla ulasabilir. Free yada Lisans olmayan yazilimlari tercih etmeyiniz.

Scriptin kaynaklarina goz atin.

Scripti satan arkadas: Birazdaha dikkatli ol bence basina bir bela alabilirsin. Benden soylemesi (bildigim varki konusuyorum) :) Ayrica satisa sunmus bulundugunuz web adresi hic guven verici ve cekici degil. Sanki calinti kredi karti ile alinmis gibi bir havasi var. Yazilimci websitesi kaynak ve domain kontrol bilgilerinizdede bir sakatlik mevcut.

Belki ilerde bir script yazarsaniz web programmer olma hedefiniz var ise kendinize guven verici ve yasal prosedurlere uygun bir web aciniz.

ben de güvenilir bulmamıştım.

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script veri tabanı marez değildir kodlama tamamen tarafımdan yapılmıştır.
resim mevzusu için isteyen kendi sitesine resimleri upload edebilir isteyen web üzerinden link verebiliyor ben internet haberden aldım haber resimlerini çünkü web alanım düşük oldugu için yer kaplamasını engelledim

reklamlar ise yani bannerler oraya kare bir banner gerekliydi mynette buldum koydum yani
deneme amaçlı koyduguım bir banner dir buradada haksızsınız

--- alıntı---
Scripti satan arkadas: Birazdaha dikkatli ol bence basina bir bela alabilirsin. Benden soylemesi (bildigim varki konusuyorum) Ayrica satisa sunmus bulundugunuz web adresi hic guven verici ve cekici degil. Sanki calinti kredi karti ile alinmis gibi bir havasi var. Yazilimci websitesi kaynak ve domain kontrol bilgilerinizdede bir sakatlik mevcut.
---alıntı---

Bunları sizden daha iyi biliyorum siz rahat olun

---alıntı---
---alıntı---
yasal olmayan bişi göremiyorum eğer tasarımdan memnun değilseniz gelirsiniz beğenmedim dersiniz size yeni tasarım yaparız anlaşırız ama scriptin orginal teması budur

Şimdi scripti çekemeyenler satışıma gölge düşürmesinler
iyi günler
hayırlı çalışmalar

google-team

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodla cekip millete satacaksın adam sitede bi değişiklik yaptıgı zaman sen ne yapacaksın azcık insanlık pls.

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat 500 ytlye inmiştir

sebep:diğer sattıgım kişiler pazarlıkla 500 ytlye kadar düşmüştüm onun için fiyatı indirdim

not:konuyu editleyemediğim için 750 ytl olarak kaldı

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
anladığım kadarıyla, haber eklerken isterseniz fotoğraf upload edebiliyorsunuz, isterseniz urlden çektirebiliyorsunuz. bu sebeple kaynakta başka sitelerin çıkabilmesi çok normal, diğer forumdaki konuyada baktım eğer benim gözümden kaçan bir husus yoksa bilinçsizce gereksiz yere yüklenilmiş gibi geldi hem burada, hem farklı platformlarda.

hayırlı satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5