İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geliştirilmiş 4 Seo Backlink Paketi - Kelime ve Hitte Hızlı Yükselme

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47

Geliştirilmiş 4 Seo Backlink Paketimizle Pagerankları Yüksek ve Alexa değerleri Düşük Sitelerden Hem Backlink Hemde Tanıtımınızı Yapıyoruz.

Paketlerimiz Sizlere

Backlink + Hit Artışı + Kelimede Yükselme + Pagerank Değerinde Yükselme + Alexa Yükselme + Sosyal Medya Bilinirliğini
Sitelerinize
Kazandıracaktır.

Resmi Göremeyenler için: http://i.hizliresim.com/eypdVn.png

eypdVn.png

Makaleleriniz + 5 TL ile Seo Uyumlu ve bir adet Görsel İçerek eklenip, tarafımızca yazılabilmektedir.

Paketler için 1'den fazla makale kullanılması ile Doğal ve Özgünlük sağlanarak çok kısa süresi Kelimenizde Yükselirsiniz.

Referanslarımız

çok hızlı bir çalışma oldu teşekkürederim . gece 2 de ödeme gerçekleştirdim sabah açtım r10 u iş bitmiş bile raporlamada gayet güzel.
r10.jpg

1 adet iş verilmiştir, uzun zamandır tanıdığım bir dostumdur işinin ehlidir tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.

3 site çalışması yaptırdım.kendisi çok hızlı ve başarılı.teşekkür ederim

Arkadaş bu işin uzmanıdır, birkaç çalışmamız oldu kendisiyle tavsiye ederim.

-
Hızlı ve güvenilir bir arkadaş. Çalışmanızı tavsiye ederim.

Rapor da eksiksiz. Teşekkürler.

İşin raporu bugün alındı, teşekkür ederim.

Aramalarda olmayan oyun sitem şimdiden günlük index alıyor.

İyi çalışmalar.

1 sitem için çalışma yapılmıştır. Eline sağlık en kısa zamanda faydasını göreceğime eminim.

Hayırlı olsun cümleten. :)

Fırsat bulduğumda bir site için ben de alayım. Yoğunluktan fırsat bulamayanlar için genel, güzel bir çalışma.

Arkadaştan Raporları Almış Bulunmaktayım Raporlar Tam Olarak Tarafıma ulaştı küçük 1-2 aksilik olsada arkadaş özenle aksilikleri düzeltti
Bakalım Çalışma Sonuçlara nasıl etki edecek Buradan bilgilendirilecek

İş verildi. Rapor bekleniyor.

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:00:38 --

Rapor Alındı Temiz Çalışma Oldu Teşekkür Ederim

Bir adet platin paket siparişi verildi ödeme gönderildi rapor bekleniyor ayrıca çok ilgili bir arkadaş. Kendisine teşekkür ediyorum tüm sorularımı cevapladı.

Platinium paket raporları alınmıştır. İlgili arkadaş ve çok güzel rapor çok faydalı olacağına inanıyorum

60 siteden link alımı yapılmıştır. Hızlı ve ilgili bir arkadaş, teşekkürler.

Hızlı bir şekilde çalışmayı tamamladı. Yararlı olacağına inanıyorum. En kısa sürede sonuçları buradan paylaşırım.
http://www.r10.net/sosyal-link-bors...k-hic-bu-kadar-kolay-ve-etkili-olmamisti.html

Yeni referanslarımız burdan paylaşılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5