İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelme Bush Saat 16:00 da Hipodromdayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

etimonster

Misafir
26.06.2004 CUMARTESİ SAAT 16:00 DA HİPODROMDAYIZ..

HAKLI BİR MAZERETİ OLMAYAN

Tüm İNSANLARI bekliyoruz.

Y

yenistar

Misafir
Gelmeyen Bush un yanındadır demekten kastın ne be kardeşim !!! ?
Gelinmek zorundamı . yani Bu kadar insan var.ve bunların ne cenazesi olacak,ne hastası olacak,ne işi olacak,ne gücü olacak,ne bir hayat fonksiyonu olacak diyorsun. illede gelin diyorsun yani . Yoksa gelmeyen Bush un yanında oLuyor öyLemi...amerikacı oluyor yani? Irak düşmanı oluyor yani? Müslüman düşmanı oluyor yani ? Gaddar oluyor yani? Oradaki `Gelme BusH` Propagandası Kurtaracak bizi öylemi.. Bush da bizi kırmamak için gelmeyecek yani?Hımmmm. Harika bir fikir yaa. neden daha önce düşünemedik biz bunu?GüzeL kardeşim ne olacak? , bana sonucu söyle,işi biraz daha kızıştırıp güvenlik güçlerinin işini biraz daha zorlaştırmak mı ?Yoksa Müslümanlar seni istemiyor,gövde gösterisi yapmaklamı düzelecek, söylermisin?Biz Allah a yönelmeden . Ona dua etmeden,Türkiye için en hayırlısını istemeden,Dünya müslümanları için ağlamadan,sızlamadan,dua etmeden,kısacası Allah a yönelmeden olacakmı sanıyorsun yani ?Eğer bizim 1 ve Tek Allah ımız var ise ve ona güveniyor isek, ona yönelip ondan medet beklemeliyiz...Kötüler için de dua etmeliyiz....Ama samimi olmalıyız..
Davet tarzından dolayı yazdım bunları ... SaygıLarımı Sunarım

E

etimonster

Misafir
Ancak o laf Busha ithaf edilmiştir.

Ya bizim yanımızdasındır ya da teröristlerin diyen busha yazılmışatır.Alınmayın sadece bir hatırlatmadır insanlara..

11 Eylülden sonra iki başkanın lafını da hatırla Bush ve Berlüsconi:Yeni Haçlı Seferini Başlatıyoruz..

Ve biz onlarla birliktemi olacağız.

BOP la özellikle değil yalnızca İslam dünyası hedef seçilmiş ve el konuyor ve bizde suç ortağımı olacaz asla..

2.Kurtuluş Savaşını da biz yaparız.Dincilere kaldıysa onlar çoktan abdnin emrine girmiş.

Y

yenistar

Misafir
Evet.Eğer dinci dediklerin,Dinin arkasına sığınmış yalpacık ve korkak insanlarsa. sana yürekten katılıyorum.zaten olay din değil.dinci de değil. OLay sizinde malumunuz insanlık olayı.Kimlik veya profil problem diil. İnanın Müslüman olmayan bir toplum için de bu zulüm yapılsa idi aynısını onlar içinde söylerdim. İnsanLık Dramı....etimonster BaşarıLar diLerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5