İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.gen.tr domainler hakkında bi soru

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.gen.tr domainler ne kadar değerlidir. 3 harf (karakter değil) yada 2 harf(karakter değil) domainler iş yaparmı sizce.anlamlı isimler olursa yada olmazsa.fikrinizi alabilir miyim ?

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim şahsi görüşüm .gen.tr ye önem vermiyorum. Kalite bir domain olmadıktan sonra..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim merak ettiğim şu aslında. 2 harfli olsada işe yaramaz mı :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşta olan 2 harfli gen.tr domain çok olduğu için değeri yok şimdilik. tabi go.gen.tr al.gen.tr gibi özel bir domain değilse.

T

Turkeywebnet

Misafir
Google acisindan bir yarari olmazmi sence,hep diyorlar kisa domainler daha önlerde yeraliyormus diyede?

T

turkgenc

Misafir
uslanmaz' Alıntı:
boşta olan 2 harfli gen.tr domain çok olduğu için değeri yok şimdilik. tabi go.gen.tr al.gen.tr gibi özel bir domain değilse.

go.gen.tr bizim elimizde; ama o kadar ozel oldugunu bilmiyordum.

ne diyeyim sag ol arkadasim o senin ozelligin :) hehehe

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında sallamıştım ama güzel :)

erzurum tayfası sanırım toparlıyor bunları birşeyler biliyorum. bende de var fakat aktif eder miyim bilmiyorum.

T

turkgenc

Misafir
erzurum tayfasi he?

o nasil bir tayfadir? :)

evet guzel... go.gen.tr eski bir toplistmis sirf o yuzden aldik. pageranki 3 oldu aldiktan sonra.

daha aldigimizda sifirdi. ne istir biz de anlamadik :)

sunu soylemem gerek; gen.tr uzantili domainler cok iyi isler yapacaklar bundan eminim ;)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslından herşey bizim elimiz yani Türk webmaster lerin.sonuçta alcağımız 20 domainden 5 tanesini gen.tr alsak ve güzel şeyler çıkarsak ortaya.hem Türkiye'den hemde dünyada .gen.tr domainlerin adını duyururuz.

W

wish

Misafir
Arkadaşlar ben bu soruyu daha öncede sormuştum. Bir kaç arkadaş gelişip bir yere gelecek yorumunda bulundu fakat ben hala almak konusunda kararsızım. Kimse somut bir açıklama yapamıyor. Baya bir isime baktım kayıt süreleri 3-4 yılı bulmasına rağmen ortaya çıkan herenagi bir şey yok.

Sizce gen.tr almalımıyım.

T

turkgenc

Misafir
3-4 yillik kayitli gen.tr uzantili domainlere web sitesi yapilmadigi icin tabi ki isimleri duyulmuyor.

mesela forsnet internet hizmetleri gen.tr uzerinde cok durdu ve bircok populer gen.tr uzantili web sitesi tasarladi.

simdi de biz forsnet tarzi bir seyler yapmaya calisiyoruz ve yaptigimizin da karsiligini aliyoruz.

butun gen.tr uzantili sitelerimizin gunluk ortalama tekil ziyaretci sayisi 15.000 civarinda.

bence guzel bir seyler yapacaksan tabi ki gen.tr uzantili domain almalisin.

onemli olan Turk webmasterlarin gen.tr uzantili domainlere iyi isler cikararak guzel web siteleri tasarlamalari.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5