İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gen.tr. yardım iyinet toplist

W

wow_cek

Misafir
gen.tr arkadaşlar bu uzantı bedavamı normal domain mi eger bedavaysa nerden alabilirim bir türlü iyinet topliste üye olamadım üçretsiz uzantıları kabul etmiyor iyinet veya kabul ettigi bir uzantı varsa yazarmısınız tk. gen.ms gibi.

B

besiktaslim

Misafir
bu uzantı ücretlili uzantılar

.COM .NET .ORG .BIZ INFO

.name.tr
.pol.tr
.k12.tr
.gov.tr
.tel.tr
.bel.tr
.org.tr
.web.tr
.gen.tr
.info.tr
.biz.tr
.com.tr

bunların hepsi ücretli ve toplistler tarafından kabul edilir bikaçtane daha var .tv falan ama yazmadı pek işe yaramaz
xxx.tr uzantılılar haric

www.register.com adresinden istediğin ismi aratırsan butün uzantıları görebilirsin

G

Gencturk.Net

Misafir
"gen.tr" normal türkiye domaini ".com.tr" ".org.tr" gibi ve evet iyinet bedava domain kabul etmez, bilmediği bir tane var ise sanirim ilk karşılaştığında onu da kabul etmemeye başlayacaktır...

Tek çare paralı domain almak ki domainler artık 5 10$ arasında... neredeyse iki otobus biletine domain alıyorsun. Onu da al artık. Hatta bu aralar ".info" nun sadece ilk senesini bedava verenler dahi var, sonra .info için ilerki yıllar ortalama 10$ ödersin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
*.gen.tr genel turkiye domainidir ve tarafimizdan kabul edilir.

M

malatyasporlu

Misafir
bu arada gen.tr bedava değil üstelikte com net org info ve biz uzantılardan daha pahalıdır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5