İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genç Bakış.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reytingi yüksek Bir televizyon programında çok gıcık olduğunuz bir ünlü'ye hangi soruyu sormak isterdiniz ?

Ben ulaştırma bakanına: Bölücü siteler varken eksisozluk gibi sitelerin neden kapatıldığını sorardım. Acaba cevabı ne olurdu :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Detaylari cok iyi bilmiyorum, ama sanirim eksi sozluk, bir kisinin aldigi mahkeme karari ile kapatilmis, cocugunu eroine tesvik ediyor diye. Yanlis biliyor da olabilirim :(

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Ben ulaştırma bakanına: Bölücü siteler varken eksisozluk gibi sitelerin neden kapatıldığını sorardım. Acaba cevabı ne olurdu

Yanıtı büyük olasılıkla:
1) Ekşisözlük ne?
2) Bilmiyorum
olurdu.
Çünkü konu iyinet'in dediği gibi bir kişinin Emniyetin internet sitesine şikayette bulunması ve oradaki bir yetkilinin inceleyerek gerekli talimatı vermesi üzerine uygulanmış bir olay. Zaten eksisozluk (ekşi şeyler teknoloji ve bilişim san. ve tic. ltd. şirketi) gerekli başvuruları yaparak, mahkeme kararı ile yürütmeyi durdurma kararı aldı.

Konuyu sürdürmek adına, ben Kemal Abí 'ye sormak isterdim.. Likit yumurtadanmı yoksa mısırdan mı daha fazla kâr edebiliriz diye ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5