İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genc.CC - Arkadaşlık sitesi satılık

D

DirtyZen

Misafir
arkadaşımın ilanıdır - onun adına açıyorum;

Site Adresi : http://www.genc.cc
demo user/pass : admin - admin
İstenen fiyat: 250 YTL
Sitenin açılış tarihi: 09-12-2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Arkadaslik
Günlük hit sayısı, kaynak link:
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Herseyiyle satilik
Hosting dahilmidir: 1 senelik dahil
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:dahil
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

.cc uzantılı domainler www.enom.cc tarafından seneliği 32$ a satılmaktadır. domain 09-12-2015 yılına kadar kayıtlıdır. yani 32X8:256$ x 1,3370 : 342ytl. domain in fiyatına host + script de satılmakdadır. site 1 senedir kapalıydı dün itibariyle bir script kurdum. ilgisizlikten ve paraya ihtiyaç olduğundan 250 ytl ye satmakdayım.

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye girdim inceledim Güzel olmuş ellerine sağlık. pazarlık payı varmı arkadaşım?

D

DirtyZen

Misafir
arkadaşıma sordum pazarlık yok dedi. zaten domain fiyatına satılıyor.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sitenin scripti pwrclub.com un scriptinin aynısı bi bağlantınız varmı burayla acaba?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script tüm fonksiyonlarıyla çalışıyor mu acaba ben pek anlayamadım scripti :)

D

DirtyZen

Misafir
demo user pass verdik. deneyebilirsiniz. gerçek alıcıya admin panelinide gösterebiliriz. script ile ilgili sorunlarınız olursa düzeltebilirim. zaten script hediye olarak geliyor gibi.

D

DirtyZen

Misafir
script değişmiştir. fiyat 350 olmuştur.

not şu anda script çalışmamakta. çünkü script register_global on olarak çalışmaktadır, şu andaki hostu off olduğu için çalışmıyor.fakat scriptin çalışan halini kendi sitemde demo olarak gösterebilirim.

bu fırsat kaçmaz derim. zira;

-domain zaten tek başına 32X8:256$ x 1,3370 : 342ytl
-script ise 299 ytl dir.(script http://www.script19.com/script/xldemo/login.php nin aynısıdır) isteyen olursa başka bir siteye kurduğum demoyu gösterebilirim)

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım script 19 un tasarımına benzettim scriptin tam özelliklerini yazarsanız daha iyi sonuç alırsınız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5