İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gencturk.net : Gmail Dağıtımı - 6 Adet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Gencturk.Net

Misafir
İsim, soyad ve e-mail adresini burada yazan ilk 6 iyi.net forum üyesine gmail davetiyesi gönderiyorum :)

:D

G

Gencturk.Net

Misafir
Gmail - adminler de okusun -Gencturk.net davetiyeler

• Phuture - mehmet atakan : davetiye gönderdim ama hala üye olmadığını görüyorum, gerekirse burada özel meşaj ile linki tekrar gönderebilirim.
    .
  • Adminler: Mesela buradan davetiyeyi gonderdim ancak mesajı gönderdikten sonra üye olunmadı, bu durumda mesajı gönderdiğim kisi 3 veya enfazla 5 gün içinde uye olmaz ise ve bu konu içine davetiyem ulaşmadı gibi mesaj göndermez ise bu davetiyenin url'ini bir sonraki isteyen kisiye gönderebilirmiyiz?
    Ayrıca önceden mail istemiş kişilerin isteklerine ne cevap veriyoruz?
    .
  • Privet1958: Gmail üyeliği confirme oldu :) Inboxun sonsuza dek spamsız olması dileği ile.
    Ancak önceden de davetiye istediğini gördüm...
    http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=21941&postcount=2
    http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=20890&postcount=3
    Ulaşmama durumumu, yoksa koleksiyonmu :p
    .
  • Corn: tamamen karizmatik olduğu için önceden istemişsin :) http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=21973&postcount=5
    Yine ulaşmama konusu galiba...
Görüldügü gibi davetiyeler boşa gidiyor olabilir, davetiye paylaşmak yerine davetiye kaybetmek ile uğraşır gibiyiz. Bu konuya açıklık gelince davetiyeleri göndereceğim, istekler gelmeye devam edebilir.
  • Corn ve Zokki: önceden diğer bir üyeden istediğiniz için (zeynelkoç'un mesajını da okuyun) şimdilik konuya acıklık gelinceye kadar devetiyeleri göndermedim...

P

Privet1958

Misafir
Gencturk.net'e cevap:

Eger dikkat ederseniz ikinci davetiyeyi sik yazistigim bir arkadas icin istemis oldugumu
gorursunuz.
Yani dusundugunuz gibi, niyetimiz koleksiyon yapmak degildir.
Saygilar.

G

Gencturk.Net

Misafir
  • exen: gmail davetiyesi gönderildi.
  • Privet1958: zaten onu sorun etmedim. Boşa gitmesinler tek :)
Kalan davetiye 3 ( Corn ve Zokkie için de gönderilecekse kalan 1)

G

Gencturk.Net

Misafir
Kalan gmail davetiyesi 3
Gönderdiklerimden sadece 1 tanesi confirm oldu. Davetiyeyi almayan varsa buradan bildirsin. (Corn için de gönderilecekse kalan 2)

G

Gencturk.Net

Misafir
SpYTaZz : gönderildi

kalan 2

(Sticks'in dağıttıklarından istek yapan Corn için Sticks adresi tekrar gönderirse bu sorun da çözülecek)

G

Gencturk.Net

Misafir
Kalan 1 - bir tanesi özelden post gönderen esrarengiz birisine gitti :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5