İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gencturk1453 nerdesin hala paramı vermedin..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak arkadaşım 1 ay oldu seni bekleyeli..nerdesin ne msn de varsın ne pm lere cevap yazıyon..sana banka hesabımı gonderdim..şu parayı gonder pazartesiye kadar yoksa hakkında suçduyusurusunda bulunacam..kimseyi zor durumda bırakmaya hakkın yok..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Uygun foruma tasindi.
Lutfen daha fazla bilgi ve belge ile aciklayiniz.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygun foruma tasindi.
Lutfen daha fazla bilgi ve belge ile aciklayiniz.

http://forum.iyinet.com/domain-satisi/32305-cakmaktas-com-satilik.html?highlight=cakmaktas arkadaş burada satıyordu siteyi aldım..anlaştığımız şartlarda siteyi vermediği için doğal olarak paramı istedim.. paramı verceğini soyledi 1 ay once..15 gun once foruma bidaha yazdım boyle, mod arkadaşlar sildi yazımı ozaman arkadaş hesabını ver yatıracam dedi..hala hesabımda ne para, arkadaş ne msnde ne pmlerime cevap veriyo..

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu adam Sahtekardır Benimde Paramı Vermedi

Allahından Bulursun inşallah Haram olsun hakkım

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
arkadaşlar kim bu adam ya herkez bundan yakınıyor bugun gördüğüm 2. şikayet magdur arkadaşlara geçmiş olsun sizin adınıza üzüldüm :(

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun arkadaşım.Alışveriş yaparken biraz daha dikkatli olun.Şartları eşit tutmaya gayret edin

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetten diye guvendik adama..nerden bilecektim.. iyinetin adına leke suruyo boyle .....ler..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam çakmaktaş.com danhala sahte hit çekiyo..cakmaktaş.com u bana satmıştı..parasını peşin verdim.. site elimde yok şuan..adamda yok hala ortada..

L

LifeNIC~

Misafir
Arkadaşlar domain alım-satımı için, Domain Appraisal'lar vardır TR'de bilmiyorum ama dışarıda çok gelişmiş bir sektör bu.

Küçük bir komisyonla işlerinizi onlar üzerinden halledin böylece sıfır sorun yaşarsınız. Para bir tarafa, domain bir tarafa :)

geçmiş olsun tekrar.

S

SYMPHONIC

Misafir
böyle yapacağiniza ; forum yetkililerine elinizdeki kanitlari gösterip ( pm screenshotları olabilir mesela) o şahısın ip'sini isteseniz ve olumlu sonuç çıkarsa direk suç duyurusunda bulunmanız daha hayırlı olur. zira aramizda dolandirici oldugunu bilmek bizleri de rahatsiz eder (eğer dolandiriciysa)..

M

MasterTR

Misafir
Arkadaşlar domain alım-satımı için, Domain Appraisal'lar vardır TR'de bilmiyorum ama dışarıda çok gelişmiş bir sektör bu.

Küçük bir komisyonla işlerinizi onlar üzerinden halledin böylece sıfır sorun yaşarsınız. Para bir tarafa, domain bir tarafa :)

geçmiş olsun tekrar.

Domain Appraisal demek domain degerlendirme/paha bicme demektir.

sen domain escrow demek istedin sanirim :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
boyle insanlar yuzunden kimse kimseye guvenip iş yapamaz oldu ne terbiyesiz insanlar ne emek hızsızı ne ahlaksız insan bunlar:mad:

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yazık yaw davetiye gönderen arkadaşta madur duruma düştü.
Bence haklı olan hakkını arasın, bundan sonrakilere ibret olsun temennisiyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5