İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GençTürkcell den süper bir kampanya daha !

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
faturali hatlarda gencturkcell olabiliyor mu ? olmak icin naaapmamiz lazim :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
faturali hatlarda gencturkcell olabiliyor mu ? olmak icin naaapmamiz lazim :D
Evet faturalı hatlarda oluyor,İnternetten Online İşlem Merkezi aracılığıyla anında yapabiliyorsun.İnternet şifreni bilmiyorsan sifre yaz ve 2222'ye gönder internet şifren cebine geliyor ve o şifreyle Online İşlem Merkezine giriyorsun.
Kolaygelsin...

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taksim mc donald'da kampanyadan yararlandık sağolsunlar, o gün sadece sabah bir şey yemistim. Mc donald'dan cıktıktan sonra karın ağları başladı,eve gelince yatağa attım kendimi bir süre sonra istifar ettim. Umarım mc donald'dan kaynaklanmamıştır ama yinede soğudum elbette.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sfr yazıp 2222 ye gönderiyosunuz gençturkcell şifreniz geliyor. sifre yazıp gönderirseniz online işlem merkezini kullanabilmeniz için şifre gelir

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw Bu Turkcellin Herseyi Guzel Yaw :) Telsim Gibi Berbat Deil En Azında

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben döner ekmekten vazgeçmem. Düşünsenize 1 yarım ekmek dönere 1 ayranda McTurkcellden süper olur.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaptırabilirsin tabi ... Ama telefonda önce bi sor :D

yanlış yönlendirmiyim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5