İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GençTürkcell den süper bir kampanya daha !

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gün bir kaç arkadaş mc donald sa gittik birde ne görelim gnctrcll lilere bir menü alana bi menü bedava 4 kişiydik sağolsun türkcell paanın yarısını ödedi :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben her ay turkcelle 500 ytl den fazla ödüyorum genc turkcell aboneliğimde var ama daha bi hayrını göremedim:p ne diyorsun gidince benim aboneliğim varmı cidden bilmiyorum :) bide çekingenlik var sağolsun bizde bu gibi durumlarda :p

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sadece şifresi istiorlar onu da sifre yazıp 2222 gönderince gelio zaten olay bundan ibaret

Afiyet olsun...

N

NRT

Misafir
denizli de yok :))
Acmayı düşünenler buyursunlar açsınlarda bizde bedava yiyeylim :p

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende turkcell alıcam yaw bune telsim kullanıyoruz bişeye yaramıyor. :)

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel oldu bu ya:)))) bedava sirke baldan tatlıdır

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden yaptıkları sinema promosyonundan bol bol faydalandık , kampanya bitince üzülmüştük, yeniden başlamasına da sevindik :) Sinema festivaline de bilet kazandık gnçtkcllden, 4 tane tshirt , anahtarlık , cep tel. kılıfı , cep tel askısı vb. bir sürü promosyon ürünü de verdiler .. Turkcell bu işi iyi biliyor, bu kampanyalar sayesinde birçok hat satar..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
telsim dünyanın en büyük telefon firmalarından biri olan vodofon tarafından satın alındı.

şu anda vodofonun tarzı olan kampanyaları başladı. telefon + hat 130 ytl civarına veriliyor. ve telefonlarda kameralı, taş gibi telefonlar.

amerikada vodofon, telefon + kartı 40 ve 50 usd arasında satıyor ve verdiği telefonları görseniz yok artık dersiniz.

aynı sistem türkiyedede başlıyor, pek yakında komple oturturlar.

bekleyin telsimliler bekleyin :)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 Tane telsim hattım var.kız arkadasımla konusurken yüzümüze kapaniyor :) Nedense artik... 1 deil 2 deil. her seferinde olan birsey.

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gnctrkcll cok avantajli.
eski$ehir 'de öğrenciyim, mc donald a gidiyoruz big mac haric tum menulerden aliyoruz, efendime söyleyeyim afm de sinemaya gidioz p.tesi ve per$. günleri 1 bilet alana bi bilet bedava misir cipsi + cola yari yariya indirimli.
seriorum trkcell 'imi sefiyorum gnctrkcll 'imi seviyorum nil 'imin yaptigi trkcll muziklerini ;P
iyi calismalar

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Artık Kızı devamlı oraya gotureyım :D şaka bır yana guzel bi guzellik yapmışlar.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben mcdonalds'a bayadır gitmedim, genellikle burger king'e giderim. şöyle güzel bi menü tavsiye edinde bizde faydalanalım :D örneğin burgerdeki whopper menü gibi ;)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben mcdonalds'a bayadır gitmedim, genellikle burger king'e giderim. şöyle güzel bi menü tavsiye edinde bizde faydalanalım :D örneğin burgerdeki whopper menü gibi ;)

Malesef Her menüden alamıyorsun. 1-3-5-7 açık .. bazı yerlerde 8'de açık(nuggest oluyor) ..

Numaraları söyliyim neler açık , McChicken,Nuggets,doubleköfte burger,mc turca açık ...

Bu kampanya hiç iyi olmadı , nasılsa 1 tanesi bedava diye hergün arkadaşlarla mc'e gidiyoruz... Kampanya sonuna kadar en az 3 kg alıcaz .. Biran önce bitmesini istiyorum ... :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşte Eşşegin kulagına su kaçırdıgımız anlardan biri ,

4 Adet jumbo patates var. Gördügünüz gibi nerdeyse servis tepsisini kaplıyacak genişlige yayılmış ve bir o kadarda insanların oha diye bakabilcegi bir yükseklige sahip .. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5