İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gene ZENGIN OLDUM?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BU 2.YADA 3.ZENGIN OLUSUM AMA ONCEKİ TESEBBUSLERIMDE PARAMI YATIRMADILAR,
ISIN KOMIGI NE BOYLE LOTO SİTELERİNE İLGİM VAR NE DE BİSEY....
KAFALARINA GORE ÇEKİLİŞ DÜZENLİYORLAR
HER neyse sizce bu sefer koyu renkle belirttigim odulumu yollarlar mı :D))))

ps: biz gene kırmadık hadi verin o zaman paramı diye mesaj attım, eger ki paramı bu sfer alırsam adak kesmek yerine, bu forumda 250+ mesaj atan kisilere toplam odulun yuzde 10 unu pay edicem, yuzde 20 sini vakıflara, cocouk esirgeme yurduna vs. bagıslıycam, gerei kalanını da afiyetle yiyecem
muhhhahaahah :p

FROM THE DESK OF THE MANAGING DIRECTOR
INTERNATIONAL PROMOTION/ PRIZE AWARD DEPT.

REFERENCE /EGS/2551256003/05
BATCH /1490/001753V00/MTS

DEAR WINNER
DATE:22/06/05

RE: AWARD CLAIM FINAL NOTFICATION.

This is to inform you on the release of the EL-GORDO DE LA PRIMITIVA ONLINE LOTTERY
PROGRAM held on the 16TH OF JUNE 2005. Due to some discrepancy in mix-up of numbers and
addresses, the result were later released on the22ND of JUNE 2005. Your name attached to ticket
number 025-11-464-992-750 with serial number 2113-05 drew the lucky numbers 13-15-16-21-34-36
which consequently won the lottery in the 3rd category.

You have therefore been approved for a lump sum payout of DOLLARS $615,810.00 ( SIX HUNDRED
AND FIFTEEN THOUSAND EIGHT HUNDRED AND TEN DOLLARS ONLY)
in cash credited to file

.....................................................................................................................................................................................................................................

YOURS SINCERELY,

MARIO SANCHEZ

VICE PRESIDENT.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada geldi bu EL-GORDO 1.5 milyon dolar falan dı ben hayal kuruyordum helikopter alırım gezerim die :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende haftada bir bu şekilde köşeyi dönüyorum.. ama hala paramı yatırmadılar her hafta yollayın kazandıysam diyorum ama tık yok :)

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha bana eve 1.8 milyon $ kazandınız diye kağıt geldi ama arkasına kredi kartımı yazıp yollıcakmışım 29$ çekeceklermiş :p (!) sonra paramı alırmışım! :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yalan arkadaşlar.. bana 3 sene önce ilk geldiğinde hemen Finlandiya büyükelçiliğine koşmuştum adamlar güldü bana.. inanmayın böyle şeylere diye.. dolandırıcılar..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)))) heheh :p ben inanmıyom zaten seninki gercejten traji-komik bir hadise olmush ama, henuz netten anlamadıgın toy gunlerindi sanırım :p

p.s: gecmish olsun

P

PRicon

Misafir
Gerçekten kazanmışsın , ama elden almak lazım parayı ...
ben tanıyorum onları , bana 1000 dolar ver .. gidip alıp geleyim ...

A

..::aTi::..

Misafir
drstranger' Alıntı:
BU 2.YADA 3.ZENGIN OLUSUM AMA ONCEKİ TESEBBUSLERIMDE PARAMI YATIRMADILAR,
ISIN KOMIGI NE BOYLE LOTO SİTELERİNE İLGİM VAR NE DE BİSEY....
KAFALARINA GORE ÇEKİLİŞ DÜZENLİYORLAR

98-99 nette bi oraya 20$ dolandırılmışımdır heralde başkada kabak gibi bir dolandırıcılık hatırlamıyorum :D

mektupla işlemler için veya başka bişeylerden dolayı 20$ istemişlerdi. bende hesaplamıştım ordan bana 3 mektup yolladılar zaten bi okadar para dolandırıcı olmaz heralde diye :D devamınıda isteyince bıraktım onlarda 3 ay sonra bişeyler yollamayı bıraktılar genede eminim 20$ dan fazla harcama yapmışlardır kaçtane mektup vs. geldi. sahibi prostat olsun nediyelim

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eve gelmişti bir kere bu kağıtlardan , şirketler spam olayını aştılar artık :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Banada böyle bir mail gelmişti, $100.000 -yüz bin dolar- kazanmıştım, confirm ettim ve banka hesabıma para yattı. $10.000 -on bin dolar- gibi bir kesinti oldu nedense. Şans, bazen ödüyorlar bazen ödemiyorlar. Parayı gönderenlerin sitesinde bi süre loto oynadım.

W

w0w

Misafir
Ovetto' Alıntı:
Banada böyle bir mail gelmişti, $100.000 -yüz bin dolar- kazanmıştım, confirm ettim ve banka hesabıma para yattı. $10.000 -on bin dolar- gibi bir kesinti oldu nedense. Şans, bazen ödüyorlar bazen ödemiyorlar. Parayı gönderenlerin sitesinde bi süre loto oynadım.
:) şakaaaaaaaaaaaaaaaaaacııııııııııııııııııııı

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ovetto ciddi misin eger oyle isen burda solemeseydin bari :D simdi kan emiciler basına ususur :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
filtrelemeyi cok mu abarttim? Zengin olduguma dair mail alamadim hic.:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5