İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Bir Düşüş Mü Var ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar google reklam kazançlarınızda genel bir düşüş mü var ?

benim günlük 10-15$ arası olan kazancım 1 haftadır 2-4$ arasında değişiyor. Boyuna genel hizmet reklamı çıkıyor. Bıktım genel hizmet reklamlarından. 1-2 arkadaşta daha bu durum böyle. genel bir fikir edinmek istiyorum başka kimlerde aynı durum mevcut ?

E

erotika

Misafir
Adsense, Türkiye içerisinde genel bir düşüşte zaten. İyi reklam yapmıyor Türkiye'de ve HALA kaliteli reklamlar yok.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu düşüşün aniden olması mantıklı değil. reklam veren azalmış hala da azalıyor olabilir fakat bir günde aniden oldu bu olay. herkes aynı anda reklamı kesmedi ya...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz, iyi denk gelmişssin bu sıralara çünkü bu düşüş 1 ocakta başladı ve hala devam ediyor şu anda 47 kliğim var tek sitemde ve kazanç 0,54..
adsense Türkçe içerik için artık popülaritesini yavaş yavaş kaybediyor..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benim sitede en cok intoko com tr cikiyordu. Artik oda cikmiyor. Sanirim cidden google son zamanlarda Turkiyeden reklam alamiyor. Nedense internet sektoru Turkiyede pek gelismemis. Televizyon kanallarina verilen reklamlar internete verilirse daha karli cikarlar dusuncesindeyim.

E

erotika

Misafir
Bunun tartışmasını yaptık bir ara ama gene bozuldu google.. hemde baya bi bozuldu..

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
benim sitede en cok intoko com tr cikiyordu. Artik oda cikmiyor. Sanirim cidden google son zamanlarda Turkiyeden reklam alamiyor. Nedense internet sektoru Turkiyede pek gelismemis.
Benim sitemde tamamı ile yabancı reklamlar çıkıyordu, gene yabancı reklamlar çıkıyor. Tıklama oranları aynı, reklamlar aynı, ama kazanç yarıdan daha fazla düştü.

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence genel düşüşün şöyle bir sebebi olabilir. Şirketlerde reklam, pazarlama v.b bütçeler yıllık yapılır, genel kurul yada şirket yönetimince onaylandıktan sonra reklam çalışmalarına başlanır. Şirketlerin büyük bir çoğunluğunda da bu süreç şubat sonuna kadar sürebilir. Tahminimce en geç mart başında tekrar eski düzeylerine çıkacaktır.

E

eXaltoz

Misafir
bende bu ay tam tersine artış var.
nasıl bilmiyorum ama bu düşüş ve artışlar her siteyi aynı oranda etkilemiyor sanırım.
birilerin kazancı düşerken, bir başkasının artabiliyor.

SiRReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aksine bende son 1 haftadır rekor kırıyorum 4 tane sitem var 2 si ingilizce igilizce olanlardan gunluk 35$ civarı türkcelerden 25$ civarı. Şu sıralar çok iyi gidiyor.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, bende de gösterim ve tıklama oranında düşüşler gözlüyorum iki gündür.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Benimkide dörtte bir oranında düştü. Felaket.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım önümüz bayram reklam verenler de parayı koç filan almak için saklıyorlar:)

anlamadim gitti olayi valla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5