İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Forum için ekip topluyoruz.

vBTBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız genel forum projemiz nerdeyse tamamlanmak üzere. Şuan için eksik olan şey ekibimiz. Bu açığı da forumlardan yardım alarak kapatmaya karar verdik. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda bir ekip oluşturacağız. Daha fazla uzatmadan ayrıntılara geçmek istiyorum...

Genel forum projesi nedir?

Mâlum Türkiye'de Webmaster ve MMO forumları gün geçtikçe artıyor. Gerçi çok iyi hizmet verenler az fakat önüne gelen forum açmaya başladı. Bu yüzden bu iki forum tipi hızla çöküşe geçti. Biz de düşündük ki Türkiye'de hızla yükselmede olan Genel Forum tipi bir forum açalım. Hem kaliteli hizmet verelim , hem dostça bir ortam olsun. İnsanlar forumda kendilerini iyi hissetsin , bilgi alışverişi olsun.

Peki neler yaptık?

Öncelikle işe iyi bir forum adı bulmakla başladık. İsmi bulunca vBulletin lisans aldık. (*****e karşıyız...) Daha sonra tema , sunucu optimizasyonu , email , kategori , rank , logo vs. ayarlarını yaptık. Şimdi son aşama olan ekibi kuruyoruz.

Ekibe girmek için hangi şartlar lazım?

Biliyorum biraz klişe olucak fakat sizde aradığımız ilk şey dürüstlük.

• Dürüstlük.
  • Azim.
  • Toplantılara düzenli katılma.
  • Verilen işi yerine getirme.
  • Grup ile işbirliği yapma.
  • Belirli bir alanda kendini geliştirmiş veya geliştirmekte olan,
  • Kişilikli,
  • Saygılı kişiler arıyoruz.

Başvuru:

Facebook: www.facebook.com/rst.96

iletişim adreslerinden başvurabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5