İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Foruma ücretli Post yazacaklar aranıyor

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;

Forum sitem var. Lisanslı vbulletin. Genel forum sitesi.
40 bin konu 200 bin mesaj 22 bin üye var...

Konu ve mesaj açısından zenginleşmesini istiyorum.

Copy paste olarak konu ve mesaj için anlaşmak istiyorum.

Google da iyi yerlerde indexlenebilmesi açısından verdiğim kaynaktan konuların bire bir copy paste şeklinde değilde düzgün türkçe ile yazılmış konuların seçilerek başlığın ve içeriğin bir miktar değiştirilerek açılmasını istiyorum.

Ben 500 konu için belirttiğim şartlara uygun olması durumunda 15 TL den anlaşmaya hazırım.

Eğer anlaşabilirsek sürekli olarak günde 500 konudan 5 000 hatta 10 000 konu için anlaşmak istiyorum...

Her gün farklı 10 nickten 50 konu açsanız 500 konu eder.

500 konuda bir ödeme yapabilirim eft yada havale olarak istediğiniz bankaya....

Ancak dediğim gibi size vereceğim linklerdeki içeriği copy - paste olarak farklı nicklerle açacaksınız ancak başlığıda içeriğide hem düzgün türkçe açısından hem de kopya içerik olup googlede alt sıralarda olmaması açısından bir miktar her konuda ilk, orta ve son cümleyi değiştirerek birazda ekleme yaparak açılacak.

Copy paste yapmak için kaynak olarak kullanacağınız adresleri ben size göndereceğim.

Bir sonraki aşamada da açılan konulara kısa yorumlar için de anlaşabiliriz. mesela 500 açılmış konuya yazacağınız 500 yorumada 9 hatta 10 tl ödeyebilirim...

Dediğim gibi anlaşabilirsek uzun vadede birlikte çalışabiliriz...

Ödemeler istediğiniz bankaya havale ile her 500 konuda bir 15 tl olarak gönderilir...

Şartlar sizin için uygun ise PM yazabilirsiniz... Ayrıntılara pm yada mail ile devam edebiliriz....

XLaw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam kusura bakmayın ama şartlar çok ağır 500 konu 10 farklı nick 15 TL

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belittiğim şartlardan olursa 15 değil 5 farklı nick olsun...

Her nickten 100 konu

500 belirttiğim şartlarda konu için 20 tl öneriyorum...

...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5